WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 1, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy Sky Deutschland 281
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa H, 27500, 3/4 TAK
Astra 1N Europa H, 27500, 9/10 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.06 17:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy - 1. runda (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
23.0619:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.06 14:00 Turniej WTA w Nottingham (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
17.0616:00
10.06 13:00 French Open - finał (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
10.0615:00
10.06 09:30 French Open - finał gry podwójnej () (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
10.0611:30
09.06 15:15 French Open - finał gry podwójnej (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
09.0617:15
09.06 13:00 French Open - finał () (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
09.0615:00
09.06 09:00 French Open - finał legend () (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
09.0611:00
08.06 10:45 French Open - półfinał (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
08.0612:45
07.06 13:00 French Open - półfinał () (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
07.0615:00
07.06 10:00 French Open - finał gry mieszanej (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
07.0612:00
06.06 12:00 French Open - ćwierćfinał (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
06.0614:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 1 1 0 0 5:0 3
2 Urugwaj 1 1 0 0 1:0 3
3 Egipt 1 0 0 1 0:1 0
4 Arabia Saudyjska 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Iran 1 1 0 0 1:0 3
2 Portugalia 1 0 1 0 3:3 1
3 Hiszpania 1 0 1 0 3:3 1
4 Maroko 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 1 1 0 0 2:1 3
2 Dania 1 1 0 0 1:0 3
3 Australia 1 0 0 1 1:2 0
4 Peru 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 1 1 0 0 2:0 3
2 Argentyna 1 0 1 0 1:1 1
3 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
2 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
3 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
4 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 0 0 0 0 0:0 0
2 Japonia 0 0 0 0 0:0 0
3 Polska 0 0 0 0 0:0 0
4 Senegal 0 0 0 0 0:0 0
Next Round