WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 122
Parabole Réunion 101
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 102
Nowa Kaledonia CanalSat Calédonie 2019
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 45000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.06 15:00 Turniej WTA w Nottingham (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0617:00
15.06 10:00 Turniej WTA w Nottingham (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
15.0612:00
14.06 11:00 Turniej WTA w Nottingham (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
14.0613:00
08.05 18:45 Les Herbiers - PSG (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
08.0520:45
17.04 19:00 Les Herbiers - FC Chambly (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
17.0421:00
23.03 13:30 Puchar Świata - Tiumeni () (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
23.0314:30
18.03 10:30 Puchar Świata - Oslo () (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
18.0311:30
18.03 09:30 Puchar Świata - Are (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
18.0310:30
18.03 08:30 Puchar Świata - Are () (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
18.0309:30
17.03 13:45 Puchar Świata - Oslo (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
17.0314:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Nigeria 2 1 0 1 2:2 3
3 Islandia 2 0 1 1 1:3 1
4 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 2 1 1 0 3:1 4
2 Szwajcaria 2 1 1 0 3:2 4
3 Serbia 2 1 0 1 2:2 3
4 Kostaryka 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 2 2 0 0 3:1 6
2 Niemcy 2 1 0 1 2:2 3
3 Szwecja 2 1 0 1 2:2 3
4 Korea Południowa 2 0 0 2 1:3 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 2 2 0 0 8:2 6
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Panama 1 0 0 1 0:3 0
4 Tunezja 2 0 0 2 3:7 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 1 1 0 0 2:1 3
2 Senegal 1 1 0 0 2:1 3
3 Polska 1 0 0 1 1:2 0
4 Kolumbia 1 0 0 1 1:2 0
Next Round