WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Fox Sports Cono Sur, Argentyna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Argentyna
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxsports.com.ar/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Argentyna INTV 631
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 34 Ameryka Południowa V, 30000, 5/6 NIE
Arsat 2 Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.12 14:00 Al Jazira - Pachuca (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1215:00
05.12 19:45 FC Barcelona - Sporting CP (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
05.1220:45
04.11 17:30 Borussia Dortmund - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
04.1118:30
04.11 14:30 RB Lipsk - Hannover 96 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
04.1115:30
02.11 18:00 AEK Ateny - AC Milan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
02.1119:00
31.10 19:45 AS Roma - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
31.1020:45
28.10 13:30 Bayer Leverkusen - FC Köln (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
28.1015:30
21.10 13:30 RB Lipsk - Vfb Stuttgart (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.1015:30
20.10 18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.1020:30
19.10 19:05 AC Milan - AEK Ateny (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
3 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
2 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
3 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
4 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 1 1 0 0 2:1 3
2 Senegal 1 1 0 0 2:1 3
3 Polska 1 0 0 1 1:2 0
4 Kolumbia 1 0 0 1 1:2 0
Next Round