WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

KazSport TV na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kazachstan
Język: kazachski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://kazsport.kaztrk.kz/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kazachstan Caspio HD 1050
Otau TV 2
Satelita Region Parametry FTA
KazSat 2 Azja , Europa Wschodnia V, 8000, 8/9 NIE
Intelsat 904 Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE
KazSat 3 Azja Południowa H, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
KazSport TV Online darmowa Kazachstan , Rosja nie

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.12 19:30 Finał (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1220:30
17.12 16:30 Mecz o 3. miejsce (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1217:30
16.12 19:30 Półfinał (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1220:30
16.12 16:30 Półfinał (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1217:30
14.12 19:30 PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1220:30
14.12 19:30 Cucine Lube Civitanova - Sarmayeh Bank Teheran VC (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1220:30
14.12 16:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sada Cruzeiro (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1217:30
14.12 16:30 Shanghai Volleyball Club - Personal Bolivar (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1217:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.12 19:30 PGE Skra Bełchatów - Szanghaj Volleyball Club (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
12.1220:30
12.12 19:30 Sada Cruzeiro - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
12.1220:30
12.12 16:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sarmayeh Bank VC (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
12.1217:30
12.12 16:30 Zenit Kazań - Personal Bolivar (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
12.1217:30
31.10 19:45 Atletico Madryt - Karabach Agdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
31.1020:45
19.10 15:00 FK Astana - Maccabi Tel Awiw (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1017:00
08.10 16:00 Kazachstan - Armenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.1018:00
05.10 18:45 Rumunia - Kazachstan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.1020:45
17.09 02:00 Randy Caballero - Diego De La Hoya (Boks)
Boks
17.0904:00
17.09 02:00 Gennady Golovkin - Saul Alvarez (Boks)
Boks
17.0904:00

OPINIE I KOMENTARZE