WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

nc+ GO, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

29.04 18:30 SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
29.0420:30
29.04 12:00 Grand Prix Azerbejdżanu - wyścig (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
29.0414:00
29.04 11:30 Turniej WTA w Stuttgarcie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
29.0413:30
29.04 10:45 Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
29.0412:45
28.04 15:25 Paris Saint-Germain Handball - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.0417:25
28.04 13:55 Słowenia - Włochy (Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A)
Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A
28.0415:55
28.04 12:55 Grand Prix Azerbejdżanu - kwalifikacje (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
28.0414:55
28.04 10:45 Chrobry Głogów - KS Azoty-Puławy (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
28.0412:45
28.04 10:20 Polska - Kazachstan (Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A)
Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A
28.0412:20
28.04 09:55 Grand Prix Azerbejdżanu - 3. trening (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
28.0411:55
27.04 13:55 Kazachstan - Słowenia (Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A)
Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A
27.0415:55
27.04 12:55 Grand Prix Azerbejdżanu - 2. trening (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
27.0414:55
27.04 09:30 Turniej WTA w Stuttgarcie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
27.0411:30
27.04 08:55 Grand Prix Azerbejdżanu - 1. trening (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
27.0410:55
26.04 17:00 SC DHfK Lipsk - THW Kiel (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
26.0419:00
26.04 16:50 Węgry - Polska (Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A)
Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A
26.0418:50
26.04 09:30 Turniej WTA w Stuttgarcie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
26.0411:30
25.04 16:15 Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
25.0418:15
25.04 13:50 Wielka Brytania - Polska (Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A)
Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A
25.0415:50
25.04 10:25 Włochy - Kazachstan (Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A)
Hokej,Mistrzostwa Świata Dywizji 1A
25.0412:25

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.04 23:00 Toronto Maple Leafs - Boston Bruins (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
20.0401:00
19.04 17:00 TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
19.0419:00
18.04 18:45 Bournemouth - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0420:45
18.04 18:30 Fraikin BM Granollers - ABANCA Ademar León (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
18.0420:30
18.04 16:55 SG Flensburg-Handewitt - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
18.0418:55
17.04 18:45 Brighton & Hove Albion - Tottenham (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.0420:45
16.04 19:00 West Ham United - Stoke City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.0421:00
16.04 18:30 FSV Mainz 05 - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
16.0420:30
15.04 12:55 Turniej ATP w Marrakeszu (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
15.0414:55
15.04 10:45 MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
15.0412:45

OPINIE I KOMENTARZE