WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

nSport+ , Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.nsportplus.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 40
Orange TV 131
UPC Poland 238
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
NC+ Go płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.07 17:30 forBET Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
01.0719:30
01.07 15:00 Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
01.0717:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.06 17:00 forBET Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorzów (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
17.0619:00
17.06 14:30 MRGARDEN GKM Grudziądz - Grupa Azoty Unia Tarnów (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
17.0616:30
03.06 13:30 PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
03.0615:30
02.06 13:45 KS Azoty-Puławy - Gwardia Opole (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
02.0615:45
30.05 17:45 Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
30.0519:45
29.05 18:00 Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
29.0520:00
20.05 10:45 PGE Vive Kielce - KS Azoty-Puławy (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
20.0512:45
19.05 16:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
19.05 10:45 Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
19.0512:45
16.05 16:15 KS Azoty-Puławy - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
16.0518:15

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Nigeria 2 1 0 1 2:2 3
3 Islandia 2 0 1 1 1:3 1
4 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 2 1 1 0 3:1 4
2 Szwajcaria 2 1 1 0 3:2 4
3 Serbia 2 1 0 1 2:2 3
4 Kostaryka 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 2 2 0 0 3:1 6
2 Niemcy 2 1 0 1 2:2 3
3 Szwecja 2 1 0 1 2:2 3
4 Korea Południowa 2 0 0 2 1:3 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Anglia 2 2 0 0 8:2 6
2 Belgia 2 2 0 0 8:2 6
3 Tunezja 2 0 0 2 3:7 0
4 Panama 2 0 0 2 1:9 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 2 1 1 0 4:3 4
2 Senegal 2 1 1 0 4:3 4
3 Kolumbia 2 1 0 1 4:2 3
4 Polska 2 0 0 2 1:5 0
Next Round