WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Sport na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.polsatsport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 11
UPC Poland 503
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 33C Europa , Europa Środkowa V, 16730, 3/4 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.01 19:30 Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
31.0120:30
31.01 17:00 PGE Skra Bełchatów - Dynamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
31.0118:00
30.01 19:30 Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
30.0120:30
25.01 19:00 Volero Zurich - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
25.0120:00
24.01 17:00 Chemik Police - Maritza PLOVDIV (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
24.0118:00
22.01 17:00 Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
22.0118:00
22.01 15:55 Galatasaray Stambuł - Grot Budowlani Łódź (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
22.0116:55
21.01 19:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
21.0120:00
21.01 13:45 PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
21.0114:45
20.01 13:45 Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
20.0114:45
20.01 12:05 Puchar Świata - Antholz-Anterselva () (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
20.0113:05

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.01 19:30 Trentino Diatec - Arkas Izmir (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
18.0120:30
18.01 17:00 PAOK Saloniki - Vfb Friedrichshafen (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
18.0118:00
18.01 13:30 Puchar Świata - Anterselva () (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
18.0114:30
17.01 19:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
17.0120:30
17.01 16:00 Dinamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
17.0117:00
16.01 14:50 Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0115:50
15.01 17:00 Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
15.0118:00
14.01 19:00 Chemik Police - Grot Budowlani Łódź (Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet)
Siatkówka,Liga Siatkówki Kobiet
14.0120:00
14.01 13:45 Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
14.0114:45
14.01 11:40 Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Koszykówka,PLK)
Koszykówka,PLK
14.0112:40

OPINIE I KOMENTARZE