WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Go Deutschland, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.skygo.sky.de/

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.06 18:00 Niemcy - Szwecja (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
23.0620:00
22.06 12:00 Brazylia - Kostaryka (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
22.0614:00
21.06 18:00 Argentyna - Chorwacja (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
21.0620:00
20.06 18:00 Iran - Hiszpania (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
20.0620:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.06 18:00 Tunezja - Anglia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
18.0620:00
17.06 15:00 Niemcy - Meksyk (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
17.0617:00
16.06 13:00 Argentyna - Islandia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
16.0615:00
15.06 18:00 Portugalia - Hiszpania (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
15.0620:00
14.06 15:00 Rosja - Arabia Saudyjska (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
14.0617:00
09.06 17:15 Szwecja - Peru (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
09.0619:15
02.06 17:45 Szwecja - Dania (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0619:45
26.05 18:45 Real Madryt - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0520:45
19.05 18:00 Bayern Monachium - Eintracht Brunszwik (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
19.0520:00
16.05 18:45 Olympique Marsylia - Atletico Madryt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0520:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 1 1 0 0 5:0 3
2 Urugwaj 1 1 0 0 1:0 3
3 Egipt 1 0 0 1 0:1 0
4 Arabia Saudyjska 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Iran 1 1 0 0 1:0 3
2 Portugalia 1 0 1 0 3:3 1
3 Hiszpania 1 0 1 0 3:3 1
4 Maroko 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 1 1 0 0 2:1 3
2 Dania 1 1 0 0 1:0 3
3 Australia 1 0 0 1 1:2 0
4 Peru 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 1 1 0 0 2:0 3
2 Argentyna 1 0 1 0 1:1 1
3 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
2 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
3 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
4 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 0 0 0 0 0:0 0
2 Japonia 0 0 0 0 0:0 0
3 Polska 0 0 0 0 0:0 0
4 Senegal 0 0 0 0 0:0 0
Next Round