WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sport, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sky.de/sky-sport...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy Sky Deutschland 221
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1N Europa H, 27500, 9/10 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

01.04 16:55 Rhein-Neckar Löwen - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna)
Piłka ręczna
01.0418:55
01.04 14:55 MOL-Pick Szeged - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
01.0416:55
31.03 16:25 FC Barcelona Lassa - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
31.0318:25
31.03 15:30 Telekom Veszprém - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
31.0317:30
29.03 17:00 TVB 1898 Stuttgart - Füchse Berlin (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
29.0319:00
29.03 17:00 HSG Wetzlar - SC Magdeburg (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
29.0319:00
28.03 17:00 SG Flensburg-Handewitt - IFK Kristianstad (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.0319:00
25.03 13:00 TV 05/07 Hüttenberg - TSV Hannover-Burgdorf (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
25.0315:00
25.03 10:30 SC DHfK Leipzig - TVB 1898 Stuttgart (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
25.0312:30
24.03 19:00 Dillian Whyte - Lucas Browne (Boks)
Boks
24.0320:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
3 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
2 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
3 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
4 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 1 1 0 0 2:1 3
2 Senegal 1 1 0 0 2:1 3
3 Polska 1 0 0 1 1:2 0
4 Kolumbia 1 0 0 1 1:2 0
Next Round