WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sports, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.skysports.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Virgin Media Ireland 432
Wielka Brytania BT 402
Sky 401
TalkTalk TV 402
Virgin Media 502
Satelita Region Parametry FTA
NSS 12 Europa , Europa Środkowa , Bliski Wschód R, 20000, 3/5 NIE
Astra 2E Europa H, 29500, 8/9 NIE
Astra 2F Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE
Eutelsat 10A Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE
SES 6 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa R, 20000, 3/5 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Irlandia , Wielka Brytania tak
Sky Sports darmowa Wielka Brytania tak
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak
Now TV płatna Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.03 19:00 Dillian Whyte - Lucas Browne (Boks)
Boks
24.0320:00
24.03 19:00 Frank Buglioni - Callum Johnson (Boks)
Boks
24.0320:00
24.03 19:00 Chris Kongo - Sergre Ambombo (Boks)
Boks
24.0320:00
18.03 20:00 Turniej ATP w Indian Wells (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
18.0321:00
17.03 18:00 Turniej ATP w Indian Wells (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
17.0319:00
16.03 19:00 Turniej ATP w Indian Wells (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0320:00
16.03 02:00 Turniej ATP w Indian Wells (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0303:00
15.03 20:00 Turniej ATP w Indian Wells (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
15.0321:00
14.03 18:00 ATP Indian Wells (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
14.0319:00
13.03 18:00 ATP Indian Wells (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
13.0319:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Nigeria 2 1 0 1 2:2 3
3 Islandia 2 0 1 1 1:3 1
4 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 2 1 1 0 3:1 4
2 Szwajcaria 2 1 1 0 3:2 4
3 Serbia 2 1 0 1 2:2 3
4 Kostaryka 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 2 2 0 0 3:1 6
2 Niemcy 2 1 0 1 2:2 3
3 Szwecja 2 1 0 1 2:2 3
4 Korea Południowa 2 0 0 2 1:3 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Anglia 2 2 0 0 8:2 6
2 Belgia 2 2 0 0 8:2 6
3 Tunezja 2 0 0 2 3:7 0
4 Panama 2 0 0 2 1:9 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 2 1 1 0 4:3 4
2 Senegal 2 1 1 0 4:3 4
3 Kolumbia 2 1 0 1 4:2 3
4 Polska 2 0 0 2 1:5 0
Next Round