WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 1 Croatia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.hr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chorwacja Total TV Hrvatska 866
Vip Sat TV 30
Macedonia Max TV 414
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.10 18:30 Panathinaikos BC - Fenerbahçe SK (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
27.1020:30
27.10 17:00 Turniej ATP w Bazylei (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
27.1019:00
27.10 16:45 Anadolu Efes Stambuł - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
27.1018:45
27.10 11:00 Turniej ATP w Wiedniu (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
27.1013:00
26.10 19:00 Olimpia Mediolan - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
26.1021:00
26.10 17:00 Turniej ATP w Bazylei (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
26.1019:00
26.10 17:00 Crvena Zvezda Belgrad - Maccabi Tel Aviv (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
26.1019:00
26.10 11:00 Turniej ATP w Wiedniu (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
26.1013:00
25.10 19:00 Unicaja Malaga - Brose Baskets Bamberg (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
25.1021:00
25.10 17:00 Turniej ATP w Bazylei (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
25.1019:00
25.10 17:00 CSKA Moskwa - Panathinaikos BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
25.1019:00
25.10 11:00 Turniej ATP w Wiedniu (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
25.1013:00
24.10 19:00 Real Madryt - Olimpia Mediolan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
24.1021:00
24.10 17:00 Turniej ATP w Bazylei (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
24.1019:00
24.10 17:00 Chimki Moskwa - Crvena Zvezda Belgrad (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
24.1019:00
24.10 11:00 Turniej ATP w Wiedniu (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
24.1013:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.10 19:00 Grand Prix USA - wyścig (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
22.1021:00
22.10 14:15 Celta Vigo - Atletico Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
22.1016:15
22.10 10:00 Villarreal CF - Las Palmas (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
22.1012:00
22.10 01:00 Denver Nuggets - Sacramento Kings (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
22.1003:00
21.10 21:00 Grand Prix USA - kwalifikacje (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
21.1023:00
21.10 16:00 Grand Prix USA - 3. trening (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
21.1018:00
21.10 05:00 Grand Prix USA - kwalifikacje (Sporty motorowe,Moto2)
Sporty motorowe,Moto2
21.1007:00
21.10 04:00 Grand Prix USA - kwalifikacje (Sporty motorowe,MotoGP)
Sporty motorowe,MotoGP
21.1006:00
21.10 02:30 Grand Prix USA - kwalifikacje (Sporty motorowe,Moto3)
Sporty motorowe,Moto3
21.1004:30
21.10 01:00 Grand Prix Austrii - 3. trening (Sporty motorowe,Moto2)
Sporty motorowe,Moto2
21.1003:00

OPINIE I KOMENTARZE