WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 1 Croatia, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.hr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chorwacja Total TV Hrvatska 866
Vip Sat TV 30
Macedonia Max TV 414
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

30.06 14:00 Turniej WTA w Eastbourne (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
30.0616:00
30.06 14:00 Turniej ATP w Eastbourne (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
30.0616:00
29.06 13:30 Turniej ATP w Eastbourne (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
29.0615:30
29.06 10:00 Turniej WTA w Eastbourne (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
29.0612:00
28.06 11:30 Turniej ATP w Eastbourne (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
28.0613:30
28.06 10:00 Turniej WTA w Eastbourne (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
28.0612:00
27.06 10:00 Turniej WTA w Eastbourne (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
27.0612:00
26.06 10:00 Turniej WTA w Eastbourne (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
26.0612:00
25.06 10:00 Turniej WTA w Eastbourne (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
25.0612:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.06 12:30 Turniej ATP w Londynie (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
23.0614:30
23.06 11:00 Turniej ATP w Halle (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
23.0613:00
22.06 11:00 Turniej ATP w Londynie (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
22.0613:00
22.06 10:00 Turniej ATP w Halle (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
22.0612:00
21.06 11:00 Turniej ATP w Londynie (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
21.0613:00
21.06 10:00 Turniej ATP w Halle (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
21.0612:00
20.06 11:00 Turniej ATP w Londynie (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
20.0613:00
20.06 10:00 Turniej ATP w Halle (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
20.0612:00
19.06 11:00 Turniej ATP w Londynie (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
19.0613:00
19.06 10:00 Turniej ATP w Halle (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
19.0612:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Nigeria 2 1 0 1 2:2 3
3 Islandia 2 0 1 1 1:3 1
4 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 2 1 1 0 3:1 4
2 Szwajcaria 2 1 1 0 3:2 4
3 Serbia 2 1 0 1 2:2 3
4 Kostaryka 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 2 2 0 0 3:1 6
2 Niemcy 2 1 0 1 2:2 3
3 Szwecja 2 1 0 1 2:2 3
4 Korea Południowa 2 0 0 2 1:3 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 2 2 0 0 8:2 6
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Panama 1 0 0 1 0:3 0
4 Tunezja 2 0 0 2 3:7 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 1 1 0 0 2:1 3
2 Senegal 1 1 0 0 2:1 3
3 Polska 1 0 0 1 1:2 0
4 Kolumbia 1 0 0 1 1:2 0
Next Round