WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sportklub.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 121
Orange TV 3520
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

03.06 15:30 SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Göppingen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
03.0617:30
03.06 13:00 Rhein-Neckar Löwen - SC DHfK Leipzig (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
03.0615:00
27.05 13:00 Rhein-Neckar Löwen - Die Eulen Ludwigshafen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
27.0515:00
24.05 17:00 Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
24.0519:00
20.05 16:30 HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
20.0518:30
10.05 17:00 THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
10.0519:00
29.04 18:30 SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
29.0420:30
26.04 17:00 SC DHfK Lipsk - THW Kiel (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
26.0419:00
22.04 13:00 HSG Wetzlar - MT Melsungen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
22.0415:00
21.04 18:30 Bada Huesca - Naturhouse La Rioja (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
21.0420:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 1 1 0 0 5:0 3
2 Urugwaj 1 1 0 0 1:0 3
3 Egipt 1 0 0 1 0:1 0
4 Arabia Saudyjska 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Iran 1 1 0 0 1:0 3
2 Portugalia 1 0 1 0 3:3 1
3 Hiszpania 1 0 1 0 3:3 1
4 Maroko 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 1 1 0 0 2:1 3
2 Dania 1 1 0 0 1:0 3
3 Australia 1 0 0 1 1:2 0
4 Peru 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 1 1 0 0 2:0 3
2 Argentyna 1 0 1 0 1:1 1
3 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
2 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
3 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
4 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 0 0 0 0 0:0 0
2 Japonia 0 0 0 0 0:0 0
3 Polska 0 0 0 0 0:0 0
4 Senegal 0 0 0 0 0:0 0
Next Round