WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SportKlub 3 Serbia, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 62
Chorwacja Vip Sat TV 29
Macedonia Max TV 416
Serbia Total TV Srbija 4458
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

01.06 11:00 Czechy - Australia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
01.0613:00
20.05 18:45 FC Barcelona - Real Sociedad (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0520:45
19.05 18:45 Villarreal CF - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0520:45
19.05 16:30 Sevilla FC - Deportivo Alavés (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0518:30
29.04 13:15 West Ham United - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.0415:15
28.04 14:00 Southampton - Bournemouth (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
28.0416:00
28.04 11:30 Liverpool FC - Stoke City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
28.0413:30
27.04 19:00 Real Madryt - Panathinaikos BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
27.0421:00
27.04 17:00 Chimki Moskwa - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
27.0419:00
19.04 19:30 Betis Sewilla - Las Palmas (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0421:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 1 1 0 0 5:0 3
2 Urugwaj 1 1 0 0 1:0 3
3 Egipt 1 0 0 1 0:1 0
4 Arabia Saudyjska 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Iran 1 1 0 0 1:0 3
2 Portugalia 1 0 1 0 3:3 1
3 Hiszpania 1 0 1 0 3:3 1
4 Maroko 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 1 1 0 0 2:1 3
2 Dania 1 1 0 0 1:0 3
3 Australia 1 0 0 1 1:2 0
4 Peru 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 1 1 0 0 2:0 3
2 Argentyna 1 0 1 0 1:1 1
3 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
2 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
3 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
4 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 0 0 0 0 0:0 0
2 Japonia 0 0 0 0 0:0 0
3 Polska 0 0 0 0 0:0 0
4 Senegal 0 0 0 0 0:0 0
Next Round