WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 6, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czarnogóra Total TV Crna Gora 1762
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.05 14:15 Leganés - Betis Sewilla (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0516:15
19.05 11:00 Celta Vigo - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0513:00
28.04 14:15 Real Sociedad - Athletic Bilbao (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
28.0416:15
29.03 18:00 Brose Baskets Bamberg - Olimpia Mediolan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
29.0320:00
24.03 17:15 Anglia U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
24.0318:15
20.03 18:00 Żalgiris Kowno - Olimpia Mediolan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
20.0319:00
18.03 17:30 Celta Vigo - Malaga (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
18.0318:30
10.03 17:30 Aston Villa - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
10.0318:30
09.03 19:00 Olympiakos Pireus - Brose Baskets Bamberg (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.0320:00
01.03 20:30 Deportivo Alavés - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
01.0321:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Nigeria 2 1 0 1 2:2 3
3 Islandia 2 0 1 1 1:3 1
4 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 2 1 1 0 3:1 4
2 Szwajcaria 2 1 1 0 3:2 4
3 Serbia 2 1 0 1 2:2 3
4 Kostaryka 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 2 2 0 0 3:1 6
2 Niemcy 2 1 0 1 2:2 3
3 Szwecja 2 1 0 1 2:2 3
4 Korea Południowa 2 0 0 2 1:3 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Anglia 2 2 0 0 8:2 6
2 Belgia 2 2 0 0 8:2 6
3 Tunezja 2 0 0 2 3:7 0
4 Panama 2 0 0 2 1:9 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 2 1 1 0 4:3 4
2 Senegal 2 1 1 0 4:3 4
3 Kolumbia 2 1 0 1 4:2 3
4 Polska 2 0 0 2 1:5 0
Next Round