WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

STV1 Jednotka, Słowacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Słowacja
Język: słowacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rtvs.sk/televizi...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czechy SkyLink 4905
Słowacja Antik Sat 1105
Digi TV Slovakia 1011
UPC Direct Slovakia 30306
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód H, 27500, 5/6 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/5 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 28000, 7/8 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
RTVS Live darmowa Słowacja nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.06 18:00 Polska - Kolumbia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
24.0620:00
23.06 18:00 Niemcy - Szwecja (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
23.0620:00
22.06 18:00 Serbia - Szwajcaria (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
22.0620:00
21.06 18:00 Argentyna - Chorwacja (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
21.0620:00
20.06 18:00 Iran - Hiszpania (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
20.0620:00
19.06 18:00 Rosja - Egipt (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
19.0620:00
18.06 18:00 Tunezja - Anglia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
18.0620:00
18.06 18:00 Tunezja - Anglia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
18.0620:00
17.06 18:00 Brazylia - Szwajcaria (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
17.0620:00
16.06 19:00 Chorwacja - Nigeria (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
16.0621:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Nigeria 2 1 0 1 2:2 3
3 Islandia 2 0 1 1 1:3 1
4 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 2 1 1 0 3:1 4
2 Szwajcaria 2 1 1 0 3:2 4
3 Serbia 2 1 0 1 2:2 3
4 Kostaryka 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 2 2 0 0 3:1 6
2 Niemcy 2 1 0 1 2:2 3
3 Szwecja 2 1 0 1 2:2 3
4 Korea Południowa 2 0 0 2 1:3 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Anglia 2 2 0 0 8:2 6
2 Belgia 2 2 0 0 8:2 6
3 Tunezja 2 0 0 2 3:7 0
4 Panama 2 0 0 2 1:9 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 2 1 1 0 4:3 4
2 Senegal 2 1 1 0 4:3 4
3 Kolumbia 2 1 0 1 4:2 3
4 Polska 2 0 0 2 1:5 0
Next Round