WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 12, Kamerun na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kamerun
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 212
Satelita Region Parametry FTA
Express AMU1 Afryka Południowa H, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.11 20:05 Skënderbeu Korçë - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
23.1121:05
23.11 18:00 Konyaspor - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
23.1119:00
02.11 18:00 BSC Young Boys - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
02.1119:00
31.10 19:45 Sporting Lizbona - Juventus Turyn (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
31.1020:45
21.05 18:00 Malaga - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
21.0520:00
21.05 14:45 Atletico Madryt - Athletic Bilbao (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
21.0516:45
14.05 14:00 Deportivo La Coruna - Celta Vigo (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
14.0516:00
13.05 16:30 Osasuna Pampeluna - Granada (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
13.0518:30
13.05 14:00 Espanyol Barcelona - Valencia CF (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
13.0516:00
08.05 18:45 Leganés - Betis Sewilla (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
08.0520:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 1 1 0 0 5:0 3
2 Urugwaj 1 1 0 0 1:0 3
3 Egipt 1 0 0 1 0:1 0
4 Arabia Saudyjska 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Iran 1 1 0 0 1:0 3
2 Portugalia 1 0 1 0 3:3 1
3 Hiszpania 1 0 1 0 3:3 1
4 Maroko 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 1 1 0 0 2:1 3
2 Dania 1 1 0 0 1:0 3
3 Australia 1 0 0 1 1:2 0
4 Peru 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 1 1 0 0 2:0 3
2 Argentyna 1 0 1 0 1:1 1
3 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
2 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
3 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
4 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 0 0 0 0 0:0 0
2 Japonia 0 0 0 0 0:0 0
3 Polska 0 0 0 0 0:0 0
4 Senegal 0 0 0 0 0:0 0
Next Round