WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 2 Africa, Ghana na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Ghana
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 202
Republika Południowej Afryki DStv South Africa 202
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 5/6 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.03 18:00 Zenit St Petersburg - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0319:00
08.03 20:05 RB Lipsk - Zenit St Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0321:05
08.03 18:00 Borussia Dortmund - FC Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
08.0319:00
22.02 18:00 Zenit St Petersburg - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.0219:00
27.01 15:00 Middlesbrough - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
27.0116:00
13.01 15:00 Huddersfield Town - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
13.0116:00
06.12 19:45 NK Maribor - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
06.1220:45
29.11 19:45 Arsenal Londyn - Huddersfield Town (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.1120:45
23.11 20:05 Olympique Lyon - Apollon Limassol (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
23.1121:05
21.10 14:00 Newcastle United - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1016:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 1 1 0 0 5:0 3
2 Urugwaj 1 1 0 0 1:0 3
3 Egipt 1 0 0 1 0:1 0
4 Arabia Saudyjska 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Iran 1 1 0 0 1:0 3
2 Portugalia 1 0 1 0 3:3 1
3 Hiszpania 1 0 1 0 3:3 1
4 Maroko 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 1 1 0 0 2:1 3
2 Dania 1 1 0 0 1:0 3
3 Australia 1 0 0 1 1:2 0
4 Peru 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 1 1 0 0 2:0 3
2 Argentyna 1 0 1 0 1:1 1
3 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
2 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
3 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
4 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 0 0 0 0 0:0 0
2 Japonia 0 0 0 0 0:0 0
3 Polska 0 0 0 0 0:0 0
4 Senegal 0 0 0 0 0:0 0
Next Round