WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 7, Kamerun na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kamerun
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 207
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

02.06 17:45 Szwecja - Dania (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0619:45
20.05 18:45 FC Barcelona - Real Sociedad (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0520:45
20.05 16:30 Atletico Madryt - Eibar (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0518:30
20.05 14:15 Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0516:15
20.05 10:00 Valencia CF - Deportivo La Coruna (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0512:00
19.05 18:45 Villarreal CF - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0520:45
19.05 16:30 Sevilla FC - Deportivo Alavés (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0518:30
19.05 14:15 Leganés - Betis Sewilla (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0516:15
19.05 11:00 Celta Vigo - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0513:00
13.05 18:45 Levante - FC Barcelona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
13.0520:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 1 1 0 0 1:0 3
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Iran 1 1 0 0 1:0 3
2 Portugalia 1 0 1 0 3:3 1
3 Hiszpania 1 0 1 0 3:3 1
4 Maroko 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 1 1 0 0 2:1 3
2 Dania 1 1 0 0 1:0 3
3 Australia 1 0 0 1 1:2 0
4 Peru 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 1 1 0 0 2:0 3
2 Islandia 1 0 1 0 1:1 1
3 Argentyna 1 0 1 0 1:1 1
4 Nigeria 1 0 0 1 0:2 0
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Serbia 1 1 0 0 1:0 3
2 Brazylia 1 0 1 0 1:1 1
3 Szwajcaria 1 0 1 0 1:1 1
4 Kostaryka 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 1 1 0 0 1:0 3
2 Meksyk 1 1 0 0 1:0 3
3 Korea Południowa 1 0 0 1 0:1 0
4 Niemcy 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 1 1 0 0 3:0 3
2 Anglia 1 1 0 0 2:1 3
3 Tunezja 1 0 0 1 1:2 0
4 Panama 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 1 1 0 0 2:1 3
2 Senegal 1 1 0 0 2:1 3
3 Polska 1 0 0 1 1:2 0
4 Kolumbia 1 0 0 1 1:2 0
Next Round