WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SuperSport 7, Benin na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Benin
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.supersport.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kamerun DStv Africa 207
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DStv płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

02.06 17:45 Szwecja - Dania (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0619:45
20.05 18:45 FC Barcelona - Real Sociedad (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0520:45
20.05 16:30 Atletico Madryt - Eibar (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0518:30
20.05 14:15 Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0516:15
20.05 10:00 Valencia CF - Deportivo La Coruna (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
20.0512:00
19.05 18:45 Villarreal CF - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0520:45
19.05 16:30 Sevilla FC - Deportivo Alavés (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0518:30
19.05 14:15 Leganés - Betis Sewilla (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0516:15
19.05 11:00 Celta Vigo - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0513:00
13.05 18:45 Levante - FC Barcelona (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
13.0520:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rosja 2 2 0 0 8:1 6
2 Urugwaj 2 2 0 0 2:0 6
3 Egipt 2 0 0 2 1:4 0
4 Arabia Saudyjska 2 0 0 2 0:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 2 1 1 0 4:3 4
2 Hiszpania 2 1 1 0 4:3 4
3 Iran 2 1 0 1 1:1 3
4 Maroko 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 2 2 0 0 3:1 6
2 Dania 2 1 1 0 2:1 4
3 Australia 2 0 1 1 2:3 1
4 Peru 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 2 2 0 0 5:0 6
2 Nigeria 2 1 0 1 2:2 3
3 Islandia 2 0 1 1 1:3 1
4 Argentyna 2 0 1 1 1:4 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 2 1 1 0 3:1 4
2 Szwajcaria 2 1 1 0 3:2 4
3 Serbia 2 1 0 1 2:2 3
4 Kostaryka 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Meksyk 2 2 0 0 3:1 6
2 Niemcy 2 1 0 1 2:2 3
3 Szwecja 2 1 0 1 2:2 3
4 Korea Południowa 2 0 0 2 1:3 0
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 2 2 0 0 8:2 6
2 Anglia 2 2 0 0 8:2 6
3 Tunezja 2 0 0 2 3:7 0
4 Panama 2 0 0 2 1:9 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Japonia 2 1 1 0 4:3 4
2 Senegal 2 1 1 0 4:3 4
3 Polska 1 0 0 1 1:2 0
4 Kolumbia 1 0 0 1 1:2 0
Next Round