WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Watch ESPN na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: USA

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.10 19:00 Tottenham - West Ham United (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
25.1021:00
25.10 18:45 Chelsea Londyn - Everton (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
25.1020:45
25.10 18:45 RB Lipsk - Bayern Monachium (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
25.1020:45
25.10 16:30 Hertha Berlin - FC Köln (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
25.1018:30
24.10 19:00 Manchester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
24.1021:00
24.10 18:45 Leicester City - Leeds United (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
24.1020:45
24.10 18:45 Swansea City - Manchester United (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
24.1020:45
24.10 18:45 Bristol City - Crystal Palace (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
24.1020:45
24.10 18:45 Bournemouth - Middlesbrough (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
24.1020:45
24.10 18:45 1. FC Magdeburg - Borussia Dortmund (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
24.1020:45
24.10 16:30 Bayer Leverkusen - Union Berlin (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
24.1018:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.10 11:00 Ipswich Town - Norwich City (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
22.1013:00
21.10 16:30 Millwall - Birmingham City (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
21.1018:30
20.10 23:00 Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
21.1001:00
19.10 19:05 Sporting Braga - FK Ludogorec Razgard (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 19:05 Villarreal CF - Slavia Praga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 19:05 Atalanta Bergamo - Apollon Limassol (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1021:05
19.10 17:00 OGC Nice - Lazio Rzym (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1019:00
19.10 17:00 Olympique Marsylia - Vitória Guimarães (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1019:00
19.10 17:00 Vardar Skopje - Real Sociedad (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.1019:00
18.10 18:45 Anderlecht Bruksela - PSG (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE