WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mecze na żywo

ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

26.06 12:00
WTA Eastbourne (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
26.0612:00
26.06 16:30
Nigeria - Gwinea (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
26.0616:30
26.06 19:00
Uganda - Zimbabwe (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
26.0619:00
26.06 22:00
Egipt - Demokratyczna Republika Konga (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
26.0622:00
27.06 12:00
WTA Eastbourne (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
27.0612:00
27.06 12:00
Szwecja - Czarnogóra (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
27.0612:00
27.06 14:30
Francja - Czechy (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
27.0614:30
27.06 16:00
Węgry - Słowenia (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
27.0616:00
27.06 17:30
Wielka Brytania - Łotwa (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
27.0617:30
27.06 18:00
Niemcy U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0618:00
27.06 21:00
Hiszpania U21 - Francja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0621:00
28.06 02:30
Brazylia - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
28.0602:30
28.06 09:00
Chiny - Argentyna (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
28.0609:00
28.06 11:00
28.06 12:00
Australia - Rosja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
28.0612:00
28.06 12:00
WTA Eastbourne (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
28.0612:00
28.06 15:00
28.06 16:00
Iran - Serbia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
28.0616:00
28.06 17:30
Polska - Japonia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
28.0617:30
28.06 19:40
Bułgaria - USA (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
28.0619:40

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

25.06 01:00
Chile - Urugwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
25.0601:00
25.06 01:00
Ekwador - Japonia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
25.0601:00
24.06 22:00
Mali - Mauretania (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
24.0622:00
24.06 21:00
Chorwacja U21 - Anglia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
24.0621:00
24.06 21:00
Francja U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
24.0621:00
24.06 21:00
Szwecja - Kanada (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
24.0621:00
24.06 19:00
Tunezja - Angola (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
24.0619:00
24.06 18:00
Hiszpania - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
24.0618:00
24.06 16:30
Wybrzeże Kości Słoniowej - RPA (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
24.0616:30
24.06 12:00
WTA Eastbourne (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0612:00
24.06 03:00
Jermell Charlo - Jorge Cota (Boks)
Boks
24.0603:00
24.06 02:00
Brazylia - Rosja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
24.0602:00
24.06 02:00
23.06 23:30
USA - Chiny (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
23.0623:30
23.06 23:30
Columbus Crew - Sporting KC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
23.0623:30
23.06 23:00
Niemcy - Bułgaria (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
23.0623:00
23.06 22:00
Algieria - Kenia (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
23.0622:00
23.06 21:00
Austria U21 - Niemcy U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
23.0621:00
23.06 21:00
Dania U21 - Serbia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
23.0621:00
23.06 21:00
Katar - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
23.0621:00

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń
GET WELL MOSI WYGRAC
16.06.2019 / ~ROMAN /
Grand Prix Czech - trening i kwalifikacje
Gollobie walcz !!!
14.06.2019 / ~WPR /
Gennady Golovkin - Steve Rolls
ok
09.06.2019 / ~robert /
Polska - Niemcy
3:1 dla Polski
25.05.2019 / ~Marcin /
Liverpool FC - FC Barcelona
Gdzie za free
07.05.2019 / ~Adi /