WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mecze na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.09 00:00
Club Jorge Wilstermann - CA Peñarol (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.0900:00
25.09 02:00
Independiente Medellín - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.0902:00
25.09 03:00
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
25.0903:00
25.09 04:00
Delfín SC - Santos FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.0904:00
25.09 10:00
25.09 11:30
Hamburg European Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
25.0911:30
25.09 13:30
Internationaux de Strasbourg (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
25.0913:30
25.09 14:00
25.09 17:10
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (kobiety) (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
25.0917:10
25.09 17:30
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
25.0917:30
25.09 17:40
GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
25.0917:40
25.09 18:00
Wisła Płock - Warta Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
25.0918:00
25.09 18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
25.0918:00
25.09 19:00
GKS Tychy - Apklan Resovia (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
25.0919:00
25.09 19:45
Odra Opole - GKS Bełchatów (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
25.0919:45
25.09 19:45
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
25.0919:45
25.09 20:00
Daniel Rutkowski - Rene Runge (MMA)
MMA
25.0920:00
25.09 20:20
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
25.0920:20
25.09 20:30
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
25.0920:30
25.09 20:30
Górnik Zabrze - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
25.0920:30

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

24.09 21:45
Unicaja Malaga - FC Barcelona (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0921:45
24.09 21:00
Bayern Monachium - Sevilla FC (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
24.0921:00
24.09 20:45
Manchester City - AFC Bournemouth (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
24.0920:45
24.09 20:45
Lincoln City - Liverpool FC (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
24.0920:45
24.09 20:45
FC Barcelona - RK Celje Pivovarna Laško (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0920:45
24.09 20:30
Legia Warszawa - KF Drita Gnjilane (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
24.0920:30
24.09 20:30
AC Milan - FK Bodø/Glimt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
24.0920:30
24.09 20:00
FC Kopenhaga - Piast Gliwice (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
24.0920:00
24.09 20:00
Bristol City - Aston Villa (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
24.0920:00
24.09 20:00
Škendija Tetowo - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
24.0920:00
24.09 20:00
Granada CF - Lokomotiwi Tbilisi (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
24.0920:00
24.09 18:45
THW Kiel - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0918:45
24.09 18:45
Telekom Veszprém - HC PPD Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0918:45
24.09 18:00
Jastrzębski Węgiel - Draisma Dynamo Apeldoorn (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
24.0918:00
24.09 17:30
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
24.0917:30
24.09 12:30
Hamburg European Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
24.0912:30
24.09 10:00
Internationaux de Strasbourg (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0910:00
24.09 02:30
Boston Celtics - Miami Heat (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
24.0902:30
24.09 02:30
SC Internacional - Grêmio FB Porto Alegre (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.0902:30
24.09 02:30
Club Alianza Lima - Racing Club de Avellaneda (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.0902:30

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Gornik Zabrze 4 4 0 0 12:3 12
2 Rakow Czestochowa 4 3 0 1 10:5 9
3 Jagiellonia 4 2 2 0 6:4 8
4 Slask Wroclaw 4 2 1 1 8:5 7
5 Pogon Szczecin 4 2 1 1 5:4 7
6 KGHM Zaglebie Lubin 4 2 1 1 5:4 7
7 Legia Warszawa 4 2 0 2 5:6 6
8 Lechia Gdansk 4 2 0 2 6:8 6
9 Wisla Plock 4 1 2 1 6:4 5
10 Lech Poznan 4 1 2 1 7:7 5
11 PGE FKS Stal Mielec 4 0 2 2 4:8 2
12 Podbeskidzie B-B 4 0 2 2 7:12 2
13 Wisla Krakow 4 0 2 2 4:9 2
14 Cracovia 4 1 3 0 6:5 1
15 Warta Poznan 4 0 1 3 0:3 1
16 Piast Gliwice 4 0 1 3 0:4 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation

OSTATNIE DYSKUSJE

Radomiak Radom - Widzew Łódź
No skad mam wiedziec tu w australii?
28.08.2020 / ~Szmajser /
Arged Malesa TŻ Ostrovia - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Dlaczego jesteście tak przeciwni i sceptyczni dla Gdanska
22.08.2020 / ~Jędrzej /
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń
Okiii
17.08.2020 / ~Bartek /
MrGarden GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Żużel
02.08.2020 / ~Stefan /
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Ok
02.07.2020 / ~Wojtek /