WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mecze na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.01 01:00
Australian Open - 4. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
17.0101:00
17.01 02:00
Boston Celtics - Toronto Raptors (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.0102:00
17.01 15:00
Chile - Arabia Saudyjska (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0115:00
17.01 15:30
Bahrajn - Japonia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0115:30
17.01 15:30
Egipt - Angola (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0115:30
17.01 15:30
Brazylia - Korea (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0115:30
17.01 17:00
Dinamo Moskwa - Tours VB (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
17.0117:00
17.01 17:30
Austria - Tunezja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0117:30
17.01 18:00
Niemcy - Serbia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0118:00
17.01 18:00
Macedonia - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0118:00
17.01 18:00
Katar - Argentyna (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0118:00
17.01 18:20
Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia (Hokej,PLH)
Hokej,PLH
17.0118:20
17.01 19:30
Real Sociedad - Real Betis (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
17.0119:30
17.01 20:15
Dania - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0120:15
17.01 20:30
Espanyol Barcelona - Villarreal CF (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
17.0120:30
17.01 20:30
Hiszpania - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0120:30
17.01 20:30
Francja - Rosja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0120:30
17.01 20:30
Szwecja - Węgry (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0120:30
17.01 21:00
Washington Wizards - New York Knicks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.0121:00
17.01 21:30
FC Barcelona - Levante UD (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
17.0121:30

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

15.01 21:30
Valencia CF - Sporting Gijon (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
15.0121:30
15.01 21:00
Unicaja Malaga - Limoges CSP (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
15.0121:00
15.01 20:45
Austria - Dania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.0120:45
15.01 20:45
Blackburn Rovers - Newcastle United (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
15.0120:45
15.01 20:30
Chaumont VB 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0120:30
15.01 20:30
Niemcy - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.0120:30
15.01 20:00
United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0120:00
15.01 19:30
Real Valladolid - Getafe CF (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
15.0119:30
15.01 19:00
Partizan Belgrad - AS Monaco (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
15.0119:00
15.01 19:00
Angers SCO - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
15.0119:00
15.01 18:30
Norwegia - Chile (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.0118:30
15.01 18:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0118:00
15.01 18:00
Korea - Serbia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.0118:00
15.01 17:30
HC Pilzno 1929 - Frölunda Göteborg (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
15.0117:30
15.01 17:00
Arkas Izmir - Sir Colussi Sicoma Perugia (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0117:00
15.01 16:15
Arabia Saudyjska - Tunezja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.0116:15
15.01 15:30
Rosja - Brazylia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.0115:30
15.01 01:00
Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
15.0101:00
15.01 01:00
Australian Open - 2. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
15.0101:00
14.01 21:00
Manchester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
14.0121:00

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Sydney International
Xd
12.01.2019 / ~Szymon /
Levante UD - FC Barcelona
Xd
10.01.2019 / ~Adam /
Canal+ Sport Online
Arka gol Jea
30.11.2018 / ~Jakub /
FC Barcelona - Real Betis
Hejo
11.11.2018 / ~osjar /
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
XD
09.11.2018 / ~Jasiek /