WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka nożna na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

15.08 02:45
Club Nacional de Football - Sol de América (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
15.0802:45
15.08 18:15
FC Barcelona - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
15.0818:15
15.08 21:00
Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
16.08 00:30
Deportes Temuco - San Lorenzo de Almagro (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0800:30
16.08 02:45
Millonarios FC - General Díaz (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0802:45
16.08 19:00
Żalgiris Wilno - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0819:00
16.08 20:00
F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
16.08 20:15
Lech Poznań - KRC Genk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:15
16.08 20:30
KAA Gent - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:30
17.08 00:30
Botafogo FR - Club Nacional (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0800:30
17.08 02:45
Colón Santa Fe - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 02:45
Defensor Sporting - Fluminense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 18:00
Cracovia - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0818:00
17.08 20:15
Girona - Real Valladolid (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0820:15
17.08 20:30
Miedź Legnica - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0820:30
17.08 20:45
Stade de Reims - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0820:45
17.08 22:15
Real Betis - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0822:15
18.08 18:00
Wisła Płock - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0818:00
18.08 20:30
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0820:30
19.08 15:30
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0815:30

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

13.08 18:00
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.0818:00
12.08 22:00
FC Barcelona - Sevilla FC (Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii)
Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii
12.0822:00
12.08 21:00
Paris Saint-Germain - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0821:00
12.08 20:30
Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
12.0820:30
12.08 18:00
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0818:00
12.08 18:00
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0818:00
12.08 17:30
Borussia Dortmund - Lazio Rzym (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
12.0817:30
12.08 17:00
Girondins Bordeaux - RC Strasbourg (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0817:00
12.08 17:00
Arsenal Londyn - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0817:00
12.08 15:30
Piast Gliwice - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0815:30
12.08 15:30
SC Freiburg - Real Sociedad (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
12.0815:30
12.08 15:00
Olympique Lyon - Amiens SC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0815:00
12.08 14:30
Liverpool FC - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0814:30
12.08 14:30
Southampton - Burnley (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0814:30
11.08 21:30
Valencia CF - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
11.0821:30
11.08 21:00
Atletico Madryt - Inter Mediolan (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
11.0821:00
11.08 21:00
Real Madryt - AC Milan (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
11.0821:00
11.08 20:30
Arka Gdynia - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
11.0820:30
11.08 20:00
Angers SCO - Nîmes Olympique (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0820:00
11.08 20:00
OSC Lille - Rennes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0820:00

OPINIE I KOMENTARZE

10.07.2017 / ~ Bartłomiej /
Czemu nie pokazuje że jest mecz??????????????
10.02.2017 / ~ Miroslaw /
brawo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /