WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

2. Bundesliga na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.08 02:00
Newell's Old Boys - CA Independiente (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0802:00
18.08 02:00
Tiburones Rojos de Veracruz - Chivas de Guadalajara (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
18.0802:00
18.08 04:00
Atlas Fútbol Club - Monarcas Morelia (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
18.0804:00
18.08 13:30
Cardiff City - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0813:30
18.08 15:30
CfR Pforzheim - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
18.0815:30
18.08 15:30
SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
18.0815:30
18.08 16:00
Everton - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
Leicester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
Tottenham Hotspur - Fulham (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
West Ham United - AFC Bournemouth (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 17:00
Guingamp - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0817:00
18.08 17:45
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
18.0817:45
18.08 18:00
Wisła Płock - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0818:00
18.08 18:00
Chievo Werona - Juventus (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0818:00
18.08 18:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
18.0818:00
18.08 18:15
Celta Vigo - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0818:15
18.08 18:15
Defensa y Justicia - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0818:15
18.08 18:30
Chelsea - Arsenal (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0818:30
18.08 20:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
18.0820:00
18.08 20:00
Polska - Kamerun (Siatkówka,Towarzyski)
Siatkówka,Towarzyski
18.0820:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

17.08 02:45
Colón Santa Fe - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 02:45
Defensor Sporting - Fluminense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 00:30
Botafogo FR - Club Nacional (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0800:30
16.08 20:30
KAA Gent - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:30
16.08 20:15
Lech Poznań - KRC Genk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:15
16.08 20:00
F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
16.08 19:00
Żalgiris Wilno - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0819:00
16.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0817:00
16.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
16.08 02:45
Millonarios FC - General Díaz (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0802:45
16.08 00:30
Deportes Temuco - San Lorenzo de Almagro (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0800:30
15.08 21:00
Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
15.08 18:15
FC Barcelona - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
15.0818:15
15.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
15.0817:00
15.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
15.0817:00
15.08 02:45
Club Nacional de Football - Sol de América (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
15.0802:45
14.08 21:00
Reading FC - Birmingham City (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 21:00
West Bromwich Albion - Luton Town (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 20:45
Oldham Athletic - Derby County (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Bristol City - Plymouth Argyle (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45

OPINIE I KOMENTARZE

Tylko niemiecka druga Bundesliga i angielska Championship są ligami, które nie będąc najważniejszą ligową klasą w swoim kraju, przyciągają na stadiony wielu kibiców i równie dużo przed telewizorami. Wszystko za sprawą doskonałej organizacji klubów nie będących w najwyższej lidze – również zaplecze Bundesligi jest doskonale prowadzone i dobrze finansowane, dzięki czemu stać je na dobrych piłkarzy oraz trenerów, mają wsparcie kibiców i odpowiednią infrastrukturę do trenowania czy prowadzenia akademii. Wszystko to prowadzi do tego, że poziom klubów z zaplecza Bundesligi wcale nie jest tak niski i często w DFB Pokal reprezentantów 2 Bundesligi można oglądać nawet na etapie ćwierć- i półfinałów.

W drugiej Bundeslidze rywalizuje ze sobą dziewiętnaście klubów. Dwa pierwsze awansują bezpośrednio do Bundesligi bez konieczności rozgrywania dodatkowego spotkania. Drużyna z trzeciego miejsca tabeli po sezonie zasadniczym ma natomiast możliwość zagrania barażu z ostatnią drużyną pierwszej Bundesligi o prawo występowania w niej w następnym sezonie.

Piłka nożna - 2. Bundesliga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 St. Pauli 2 2 0 0 4:1 6
2 Holstein Kiel 2 1 1 0 4:1 4
3 Greuther Furth 2 1 1 0 4:2 4
4 1. FC Koln 2 1 1 0 3:1 4
5 Arminia Bielefeld 2 1 1 0 3:2 4
6 Union Berlin 2 1 1 0 2:1 4
7 Paderborn 07 2 1 0 1 2:1 3
8 Hamburger SV 2 1 0 1 3:3 3
9 Dynamo Dresden 2 1 0 1 2:2 3
10 Bochum 2 1 0 1 2:2 3
11 Jahn Regensburg 2 1 0 1 2:3 3
12 SV Darmstadt 98 2 1 0 1 1:2 3
13 Heidenheim 2 0 2 0 2:2 2
14 FC Ingolstadt 04 2 0 1 1 2:3 1
15 Magdeburg 2 0 1 1 1:2 1
16 Erzgebirge Aue 2 0 1 1 0:1 1
17 MSV Duisburg 2 0 0 2 0:3 0
18 Sandhausen 2 0 0 2 1:6 0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - 2. Bundesliga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP GPM
1 Buchtmann C. St. Pauli 2 2 1.00
2 Edmundsson Joan Arminia Bielefeld 2 2 1.00
3 Keita-Ruel Daniel Greuther Furth 2 2 1.00
4 Narey Khaled Hamburger SV 2 2 1.00
5 Andersson Sebastian Union Berlin 1 2 0.50
6 Beck Christian Magdeburg 1 2 0.50
7 Berko Erich Dynamo Dresden 1 1 1.00
8 Clemens Christian 1. FC Koln 1 2 0.50
9 Czichos Rafael 1. FC Koln 1 2 0.50
10 Dursun Serdar SV Darmstadt 98 1 2 0.50
11 Ganvoula Silvere Bochum 1 2 0.50
12 Gjasula Klaus Paderborn 07 1 1 1.00
13 Glatzel Robert Heidenheim 1 2 0.50
14 Gugganig Lukas Greuther Furth 1 2 0.50
15 Honsak Mathias Holstein Kiel 1 2 0.50
16 Kerschbaumer K. FC Ingolstadt 04 1 2 0.50
17 Kinsombi David Holstein Kiel 1 2 0.50
18 Klement Phillipp Paderborn 07 1 2 0.50
19 Klingmann Philipp Sandhausen 1 2 0.50
20 Klos Fabian Arminia Bielefeld 1 2 0.50
21 Knoll Marvin St. Pauli 1 2 0.50
22 Kroos Felix Union Berlin 1 2 0.50
23 Lee Jae-Sung Holstein Kiel 1 2 0.50
24 Meffert Jonas Holstein Kiel 1 2 0.50
25 Neudecker Richard St. Pauli 1 2 0.50
26 Rocher Thorsten FC Ingolstadt 04 1 2 0.50
27 Roser Lucas Dynamo Dresden 1 2 0.50
28 Saller Benedikt Jahn Regensburg 1 2 0.50
29 Sam Sidney Bochum 1 2 0.50
30 Schnatterer Marc Heidenheim 1 2 0.50
31 Steininger Daniel Greuther Furth 1 1 1.00
32 van Drongelen Rick Hamburger SV 1 2 0.50

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /