WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Baraże Euro'16 na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.08 02:00
Newell's Old Boys - CA Independiente (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0802:00
18.08 02:00
Tiburones Rojos de Veracruz - Chivas de Guadalajara (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
18.0802:00
18.08 04:00
Atlas Fútbol Club - Monarcas Morelia (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
18.0804:00
18.08 13:30
Cardiff City - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0813:30
18.08 15:30
CfR Pforzheim - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
18.0815:30
18.08 15:30
SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
18.0815:30
18.08 16:00
Everton - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
Leicester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
Tottenham Hotspur - Fulham (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
West Ham United - AFC Bournemouth (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 17:00
Guingamp - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0817:00
18.08 17:45
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
18.0817:45
18.08 18:00
Wisła Płock - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0818:00
18.08 18:00
Chievo Werona - Juventus (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0818:00
18.08 18:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
18.0818:00
18.08 18:15
Celta Vigo - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0818:15
18.08 18:15
Defensa y Justicia - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0818:15
18.08 18:30
Chelsea - Arsenal (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0818:30
18.08 20:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
18.0820:00
18.08 20:00
Polska - Kamerun (Siatkówka,Towarzyski)
Siatkówka,Towarzyski
18.0820:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

17.08 02:45
Colón Santa Fe - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 02:45
Defensor Sporting - Fluminense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 00:30
Botafogo FR - Club Nacional (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0800:30
16.08 20:30
KAA Gent - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:30
16.08 20:15
Lech Poznań - KRC Genk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:15
16.08 20:00
F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
16.08 19:00
Żalgiris Wilno - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0819:00
16.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0817:00
16.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
16.08 02:45
Millonarios FC - General Díaz (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0802:45
16.08 00:30
Deportes Temuco - San Lorenzo de Almagro (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0800:30
15.08 21:00
Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
15.08 18:15
FC Barcelona - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
15.0818:15
15.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
15.0817:00
15.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
15.0817:00
15.08 02:45
Club Nacional de Football - Sol de América (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
15.0802:45
14.08 21:00
Reading FC - Birmingham City (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 21:00
West Bromwich Albion - Luton Town (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 20:45
Oldham Athletic - Derby County (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Bristol City - Plymouth Argyle (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45

OPINIE I KOMENTARZE

Baraże Euro 16 po raz pierwszy przebiegały w zupełnie nowym formacie, co wynikało z powiększenia imprezy finałowej decyzją UEFA w 2016 roku z klasycznych 16 zespołów do 24 drużyn. W efekcie, do finałowego turnieju we Francji awansowały po dwa najlepsze zespoły z grup eliminacyjnych, natomiast zespoły z trzecich miejsc w swoich grupach zyskały prawo gry o awans do Euro w drodze barażów. Z ośmiu grup eliminacyjnych powstała więc grupa ośmiu pretendentów do awansu, których los skrzyżował ze sobą i zmusił do rozegrania dwumeczów o awans: Turcja, Węgry, Ukraina, Norwegia, Dania, Szwecja, Irlandia, Bośnia i Hercegowina oraz Słowenia.

Ukraina awansowała do turnieju finałowego Euro 2016 po dość jednostronnym dwumeczu ze Słowenią, wygranym 2:0 i zremisowanym 1:1. Najwięcej emocji na tym etapie rywalizacji z pewnością przyniósł baraż pomiędzy Szwecją a Danią. W pierwszym meczu pomiędzy nie tak dawnymi potęgami skandynawskiej piłki nożnej najpierw padł wynik 2:1 dla Szwecji, a w trakcie rewanżu ostatecznie padł remis 2:2.

Zaskoczeniem dla dziennikarzy czy bukmacherów oraz kibiców piłkarskich na pewno była bardzo kiepska postawa Norwegów w dwumeczu z Węgrami i ostatecznie porażka 0:1 i 1:2. Z kolei Bośnia i Hercegowina potrafiła jeszcze w pierwszy meczu stawić opór Irlandii i zremisować 1:1, ale w rewanżu była już wyraźnie słabsza i nie awansowała do francuskiego turnieju po porażce 0:2. Królem strzelców tych eliminacji został Robert Lewandowski, z imponującym dorobkiem 13 goli.

Piłka nożna - Baraże Euro'16

Grupa A - Kwalifikacje
M Z R P B Pkt
1 Czechy 10 7 1 2 19:14 22
2 Islandia 10 6 2 2 17:6 20
3 Turcja 10 5 3 2 14:9 18
4 Holandia 10 4 1 5 17:14 13
5 Kazachstan 10 1 2 7 7:18 5
6 Łotwa 10 0 5 5 6:19 5
Promotion
Promotion Play-off
Grupa B - Kwalifikacje
M Z R P B Pkt
1 Belgia 10 7 2 1 24:5 23
2 Walia 10 6 3 1 11:4 21
3 Bośnia i Herc. 10 5 2 3 17:12 17
4 Izrael 10 4 1 5 16:14 13
5 Cypr 10 4 0 6 16:17 12
6 Andora 10 0 0 10 4:36 0
Promotion
Promotion Play-off
Grupa C - Kwalifikacje
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 10 9 0 1 23:3 27
2 Słowacja 10 7 1 2 17:8 22
3 Ukraina 10 6 1 3 14:4 19
4 Białoruś 10 3 2 5 8:14 11
5 Macedonia 10 1 1 8 6:18 4
6 Luksemburg 10 1 1 8 6:27 4
Promotion
Promotion Play-off
Grupa D - Kwalifikacje
M Z R P B Pkt
1 Niemcy 10 7 1 2 24:9 22
2 Polska 10 6 3 1 33:10 21
3 Irlandia 10 5 3 2 19:7 18
4 Szkocja 10 4 3 3 22:12 15
5 Gruzja 10 3 0 7 10:16 9
6 Gibraltar 10 0 0 10 2:56 0
Promotion
Promotion Play-off
Grupa E - Kwalifikacje
M Z R P B Pkt
1 Anglia 10 10 0 0 31:3 30
2 Szwajcaria 10 7 0 3 24:8 21
3 Słowenia 10 5 1 4 18:11 16
4 Estonia 10 3 1 6 4:9 10
5 Litwa 10 3 1 6 7:18 10
6 San Marino 10 0 1 9 1:36 1
Promotion
Promotion Play-off
Grupa F - Kwalifikacje
M Z R P B Pkt
1 Irlandia Płn. 10 6 3 1 16:8 21
2 Rumunia 10 5 5 0 11:2 20
3 Węgry 10 4 4 2 11:9 16
4 Finlandia 10 3 3 4 9:10 12
5 Grecja 10 1 3 6 7:14 6
6 Wyspy Owcze 10 2 0 8 6:17 6
Promotion
Promotion Play-off
Grupa G - Kwalifikacje
M Z R P B Pkt
1 Austria 10 9 1 0 22:5 28
2 Rosja 10 6 2 2 21:5 20
3 Szwecja 10 5 3 2 15:9 18
4 Czarnogóra 10 3 2 5 10:13 11
5 Liechtenstein 10 1 2 7 2:26 5
6 Mołdawia 10 0 2 8 4:16 2
Promotion
Promotion Play-off
Grupa H - Kwalifikacje
M Z R P B Pkt
1 Włochy 10 7 3 0 16:7 24
2 Chorwacja 10 6 3 1 20:5 20
3 Norwegia 10 6 1 3 13:10 19
4 Bułgaria 10 3 2 5 9:12 11
5 Azerbejdżan 10 1 3 6 7:18 6
6 Malta 10 0 2 8 3:16 2
Promotion
Promotion Play-off
Grupa I - Kwalifikacje
M Z R P B Pkt
1 Portugalia 8 7 0 1 11:5 21
2 Albania 8 4 2 2 10:5 14
3 Dania 8 3 3 2 8:5 12
4 Serbia 8 2 1 5 8:13 4
5 Armenia 8 0 2 6 5:14 2
Promotion
Promotion Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Baraże Euro'16

Kwalifikacje
Drużyna Bramki
1 Lewandowski Robert Polska 13
2 Müller Thomas Niemcy 9
3 Ibrahimovic Zlatan Szwecja 8
4 Dzyuba Artem Rosja 8
5 Lafferty Kyle Irlandia Płn. 7
6 Džeko Edin Bośnia i Herc. 7
7 Bale Gareth Walia 7
8 Rooney Wayne Anglia 7
9 Fletcher Steven Szkocja 7
10 Janko Marc Austria 7
11 Perišić Ivan Chorwacja 6
12 Novakovic Milivoje Słowenia 6
13 Welbeck Danny Anglia 6
14 Milik Arkadiusz Polska 6
15 Sigurdsson Gylfi Islandia 6

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /