WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Serie B na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.08 00:30
Deportes Temuco - San Lorenzo de Almagro (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0800:30
16.08 02:45
Millonarios FC - General Díaz (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0802:45
16.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0817:00
16.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
16.08 19:00
Żalgiris Wilno - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0819:00
16.08 20:00
F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
16.08 20:15
Lech Poznań - KRC Genk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:15
16.08 20:30
KAA Gent - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:30
17.08 00:30
Botafogo FR - Club Nacional (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0800:30
17.08 02:45
Colón Santa Fe - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 02:45
Defensor Sporting - Fluminense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 18:00
Cracovia - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0818:00
17.08 19:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
17.0819:00
17.08 20:15
Girona - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0820:15
17.08 20:30
Miedź Legnica - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0820:30
17.08 20:45
Stade de Reims - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0820:45
17.08 22:15
Real Betis - Levante (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0822:15
18.08 13:30
Cardiff City - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0813:30
18.08 16:00
Everton - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
Leicester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

15.08 21:00
Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
15.08 18:15
FC Barcelona - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
15.0818:15
15.08 02:45
Club Nacional de Football - Sol de América (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
15.0802:45
14.08 21:00
Reading FC - Birmingham City (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 21:00
West Bromwich Albion - Luton Town (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 20:45
Oldham Athletic - Derby County (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Bristol City - Plymouth Argyle (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Leeds United - Bolton Wanderers (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Yeovil Town - Aston Villa (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Queens Park Rangers - Peterborough United (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:30
Ajax Amsterdam - Standard Liège (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0820:30
14.08 20:00
Fenerbahce - Benfica Lizbona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0820:00
14.08 20:00
AEK Ateny - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0820:00
14.08 19:30
Spartak Moskwa - PAOK Saloniki (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0819:30
14.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
14.0817:00
14.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
14.0817:00
13.08 18:00
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.0818:00
13.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
13.0817:00
13.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
13.0817:00
12.08 22:00
Turniej ATP w Toronto (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
12.0822:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Serie B

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Empoli FC 42 24 13 5 88:49 85
2 Parma 42 21 9 12 57:37 72
3 Frosinone 42 19 15 8 65:47 72
4 US Palermo 42 18 17 7 59:39 71
5 Venezia 42 17 16 9 56:42 67
6 Cittadella 42 18 12 12 61:48 66
7 Bari 42 18 13 11 59:48 65
8 Perugia 42 16 12 14 67:58 60
9 Foggia 42 16 10 16 66:68 58
10 Spezia 42 13 14 15 46:45 53
11 Carpi 42 12 16 14 32:46 52
12 Salernitana 42 11 18 13 51:58 51
13 Cesena 42 11 17 14 55:61 50
14 Cremonese 42 9 21 12 48:47 48
15 Avellino 42 11 15 16 49:60 48
16 Brescia 42 11 15 16 41:52 48
17 Pescara Calcio 42 11 15 16 50:64 48
18 Ascoli 42 11 13 18 40:60 46
19 Virtus Entella 42 10 14 18 41:54 44
20 Novara 42 10 14 18 42:52 44
21 Pro Vercelli 42 9 13 20 47:70 40
22 Ternana 42 7 16 19 62:77 37
Promotion
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - Serie B

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP GPM
1 Caputo Francesco Empoli FC 26 41 0.63
2 Donnarumma Alfredo Empoli FC 23 38 0.61
3 Di Carmine Samuel Perugia 22 40 0.55
4 Montalto Adriano Ternana 20 35 0.57
5 Mazzeo Fabio Foggia 19 36 0.53
6 Cerri Alberto Perugia 15 32 0.47
7 Ciano Camillo Frosinone 14 42 0.33
8 Galano Cristian Bari 14 32 0.44
9 Calaio Emanuele Parma 13 35 0.37
10 Caracciolo Andrea Brescia 13 37 0.35
11 Castaldo Luigi Avellino 13 33 0.39
12 Ciofani Daniel Frosinone 13 30 0.43
13 Nestorovski Ilija US Palermo 13 28 0.46
14 Pettinari Stefano Pescara Calcio 13 38 0.34

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /