WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ASOBAL na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

21.04 20:30
Bada Huesca - Naturhouse La Rioja (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
21.0420:30
18.04 20:30
Fraikin BM Granollers - ABANCA Ademar León (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
18.0420:30
13.04 20:30
FC Barcelona Lassa - Fraikin BM Granollers (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
13.0420:30
10.04 20:30
FC Barcelona Lassa - Bidasoa Irun (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
10.0420:30
28.03 20:30
Liberbank C. Encantada - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
28.0320:30
21.03 20:30
FC Barcelona Lassa - Frigoríficos Morrazo (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
21.0320:30
17.03 20:00
Bada Huesca - Fertiberia Puerto Sagunto (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
17.0320:00
17.03 17:00
Recoletas At. Valladolid - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
17.0317:00
10.03 17:00
Condes de Albarei Teucro - Bada Huesca (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
10.0317:00
07.03 21:00
FC Barcelona Lassa - Naturhouse La Rioja (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
07.0321:00
28.02 20:30
Bada Huesca - Helvetia Anaitasuna (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
28.0220:30
21.02 20:30
FC Barcelona Lassa - ABANCA Ademar León (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
21.0220:30
17.02 17:00
ABANCA Ademar León - Bidasoa Irun (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
17.0217:00
14.02 20:30
Ángel Ximénez-Avia Puente Genil - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
14.0220:30
14.02 20:30
Atletico Valladolid - Fraikin BM Granollers (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
14.0220:30
10.02 17:00
Globalcaja Ciudad Encantada - ABANCA Ademar León (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
10.0217:00
07.02 20:30
Fraikin BM Granollers - Helvetia Anaitasuna (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
07.0220:30
07.02 20:30
Atletico Valladolid - Naturhouse La Rioja (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
07.0220:30
09.12 17:00
FC Barcelona Lassa - Helvetia Anaitasuna (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
09.1217:00
09.12 17:00
Naturhouse La Rioja - Reale Ademar Leon (Piłka ręczna,ASOBAL)
Piłka ręczna,ASOBAL
09.1217:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka ręczna - ASOBAL

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Ademar Leon 0 0 0 0 0:0 0
2 Alcobendas 0 0 0 0 0:0 0
3 Atletico Valladolid 0 0 0 0 0:0 0
4 BM Benidorm 0 0 0 0 0:0 0
5 BM Granollers 0 0 0 0 0:0 0
6 BM Sinfin 0 0 0 0 0:0 0
7 Bidasoa Irun 0 0 0 0 0:0 0
8 Cuenca 0 0 0 0 0:0 0
9 FC Barcelona 0 0 0 0 0:0 0
10 Frigorificos Morrazo 0 0 0 0 0:0 0
11 Helvetia Anaitasuna 0 0 0 0 0:0 0
12 Huesca 0 0 0 0 0:0 0
13 Naturhouse La Rioja 0 0 0 0 0:0 0
14 Puente Genil 0 0 0 0 0:0 0
15 Quabit Guadalajara 0 0 0 0 0:0 0
16 S.D. Teucro 0 0 0 0 0:0 0
Champions League
EHF Cup
Relegation

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /