WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mistrzostwa Świata (Q) na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.08 00:00
SC Corinthians Paulista - Grêmio Porto Alegre (Piłka nożna,Brasileirão Série A)
Piłka nożna,Brasileirão Série A
19.0800:00
19.08 01:00
Philadelphia Union - New York City (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
19.0801:00
19.08 01:00
Vancouver Whitecaps - New York RB (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
19.0801:00
19.08 01:30
Montreal Impact - Chicago Fire (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
19.0801:30
19.08 02:00
CF Pachuca - Lobos BUAP (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
19.0802:00
19.08 04:06
CF Monterrey - Pumas UNAM (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
19.0804:06
19.08 14:30
Burnley - Watford (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0814:30
19.08 14:30
Manchester City - Huddersfield Town (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0814:30
19.08 15:00
Strasbourg - AS Saint-Etienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0815:00
19.08 15:30
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0815:30
19.08 15:30
FC Viktoria Köln - RB Lipsk (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
19.0815:30
19.08 16:00
San Martín San Juan - CA Patronato (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
19.0816:00
19.08 17:00
Toulouse - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0817:00
19.08 17:00
Brighton & Hove Albion - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.0817:00
19.08 18:00
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0818:00
19.08 18:00
Lech Poznań - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0818:00
19.08 18:00
Torino - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0818:00
19.08 18:15
Eibar - Huesca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0818:15
19.08 18:15
Colón Santa Fe - CA Tigre (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
19.0818:15
19.08 20:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
19.0820:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

18.08 04:00
Atlas Fútbol Club - Monarcas Morelia (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
18.0804:00
18.08 02:00
Newell's Old Boys - CA Independiente (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0802:00
18.08 02:00
Tiburones Rojos de Veracruz - Chivas de Guadalajara (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
18.0802:00
17.08 22:15
Real Betis - Levante (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0822:15
17.08 20:45
Stade de Reims - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0820:45
17.08 20:45
1. FC Schweinfurt 1905 - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
17.0820:45
17.08 20:30
Miedź Legnica - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0820:30
17.08 20:30
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
17.0820:30
17.08 20:15
Girona - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0820:15
17.08 19:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
17.0819:00
17.08 18:00
Cracovia - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0818:00
17.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
17.0817:00
17.08 02:45
Colón Santa Fe - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 02:45
Defensor Sporting - Fluminense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 00:30
Botafogo FR - Club Nacional (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0800:30
16.08 20:30
KAA Gent - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:30
16.08 20:15
Lech Poznań - KRC Genk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:15
16.08 20:00
F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
16.08 19:00
Żalgiris Wilno - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0819:00
16.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0817:00

OPINIE I KOMENTARZE

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /