WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Champions Cup na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.07 03:00
Manchester City - Borussia Dortmund (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
21.0703:00
21.07 12:00
Grand Prix Niemiec - 3. trening (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
21.0712:00
21.07 13:00
SkiStar Swedish Open (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
21.0713:00
21.07 14:00
Turniej WTA w Bukareszcie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
21.0714:00
21.07 15:00
Grand Prix Niemiec - kwalifikacje (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
21.0715:00
21.07 15:30
Śląsk Wrocław - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0715:30
21.07 16:00
Bayern Monachium - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
21.0716:00
21.07 17:45
Odra Opole - GKS Tychy (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
21.0717:45
21.07 18:00
Wisła Kraków - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0718:00
21.07 18:00
Grand Prix Wielkiej Brytanii (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
21.0718:00
21.07 20:30
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0720:30
22.07 03:00
Jamie Munguia - Liam Smith (Boks)
Boks
22.0703:00
22.07 03:00
Alberto Machado - Rafael Mensah (Boks)
Boks
22.0703:00
22.07 03:00
22.07 12:00
SkiStar Swedish Open (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
22.0712:00
22.07 12:00
Turniej WTA w Bukareszcie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
22.0712:00
22.07 15:05
Grand Prix Niemiec - wyścig (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
22.0715:05
22.07 15:30
Górnik Zabrze - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
22.0715:30
22.07 18:00
Wisła Płock - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
22.0718:00
22.07 22:00
Liverpool FC - Borussia Dortmund (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
22.0722:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

20.07 15:00
Grand Prix Niemiec - 2. trening (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
20.0715:00
20.07 11:00
Grand Prix Niemiec - 1. trening (Sporty motorowe,F1)
Sporty motorowe,F1
20.0711:00
19.07 17:00
Gandzasar Kapan - Lech Poznań (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.0717:00
19.07 14:00
Turniej WTA w Bukareszcie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
19.0714:00
19.07 11:00
SkiStar Swedish Open (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
19.0711:00
18.07 20:45
Celtic Glasgow - Alashkert (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0720:45
18.07 18:30
FC Sion - Inter Mediolan (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
18.0718:30
18.07 12:00
Turniej WTA w Bukareszcie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
18.0712:00
18.07 11:00
SkiStar Swedish Open (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
18.0711:00
17.07 21:00
Legia Warszawa - Cork City (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0721:00
17.07 12:00
Turniej WTA w Bukareszcie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
17.0712:00
17.07 11:00
SkiStar Swedish Open (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
17.0711:00
16.07 14:00
Turniej WTA w Bukareszcie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0714:00
16.07 13:00
SkiStar Swedish Open (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0713:00
15.07 17:00
Francja - Chorwacja (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
15.0717:00
15.07 17:00
Mistrzostwa Świata 2018 - Finał (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata 2018
15.0717:00
15.07 15:00
Wimbledon - finał (Tenis,Wimbledon )
Tenis,Wimbledon
15.0715:00
15.07 07:00
Manny Pacquiao - Lucas Matthysse (Boks)
Boks
15.0707:00
15.07 07:00
15.07 07:00
Jhack Tepora - Edivaldo Ortega (Boks)
Boks
15.0707:00

OPINIE I KOMENTARZE

Rugby - Champions Cup

Grupa 1 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Stade Rochelais 6 4 0 2 156:121 18 4 20
2 Wasps 6 3 0 3 154:121 21 5 17
3 Ulster Rugby 6 4 0 2 132:118 15 1 17
4 Harlequins Football 6 1 0 5 106:188 15 3 7
Promotion Play-off
Possible Next Round
Grupa 2 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Clermont Auvergne 6 5 0 1 165:104 16 2 22
2 Saracens 6 3 1 2 205:146 24 4 18
3 Ospreys 6 2 1 3 152:148 18 5 15
4 Northampton Saints 6 1 0 5 115:239 16 2 6
Promotion Play-off
Possible Next Round
Grupa 3 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Leinster Rugby 6 6 0 0 176:93 22 3 27
2 Exeter Chiefs 6 3 0 3 138:117 18 3 15
3 Montpellier 6 2 0 4 130:163 18 5 13
4 Glasgow Warriors 6 1 0 5 128:199 18 3 7
Promotion Play-off
Possible Next Round
Grupa 4 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Munster Rugby 6 4 1 1 167:87 18 3 21
2 Racing 92 6 4 0 2 128:105 14 3 19
3 Castres Olympique 6 2 1 3 111:161 13 2 12
4 Leicester Tigers 6 1 0 5 118:171 12 3 7
Promotion Play-off
Possible Next Round
Grupa 5 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Scarlets 6 4 0 2 162:123 19 5 21
2 Toulon 6 4 0 2 159:125 16 3 19
3 Bath Rugby 6 4 0 2 151:121 16 2 18
4 Benetton Treviso 6 0 0 6 97:200 12 4 4
Promotion Play-off
Possible Next Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /
Lech Poznań - Korona Kielce
Oglądamy Lech!!!
13.04.2018 / ~Piotr /
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
Witam! Poproszę link do powtórki.
29.01.2018 / ~Piotr /
Eleven Sports 2
Mecz Bayer - Hamburg -- suflerzy nie przeszkadzajcie swoimi bzdurami w oglądaniu meczu . Płacę Eleven za transmisję . ale bez suflerów .
24.09.2017 / ~Henryk /
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdańsk
jestem kibicem lechi gdańsk i fanem marco paixao
23.09.2017 / ~stańisław /