WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Champions Cup na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.08 00:30
Deportes Temuco - San Lorenzo de Almagro (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0800:30
16.08 02:45
Millonarios FC - General Díaz (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0802:45
16.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0817:00
16.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
16.08 19:00
Żalgiris Wilno - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0819:00
16.08 20:00
F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
16.08 20:15
Lech Poznań - KRC Genk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:15
16.08 20:30
KAA Gent - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:30
17.08 00:30
Botafogo FR - Club Nacional (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0800:30
17.08 02:45
Colón Santa Fe - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 02:45
Defensor Sporting - Fluminense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 18:00
Cracovia - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0818:00
17.08 19:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
17.0819:00
17.08 20:15
Girona - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0820:15
17.08 20:30
Miedź Legnica - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0820:30
17.08 20:45
Stade de Reims - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0820:45
17.08 22:15
Real Betis - Levante (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0822:15
18.08 13:30
Cardiff City - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0813:30
18.08 16:00
Everton - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
Leicester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

15.08 21:00
Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
15.08 18:15
FC Barcelona - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
15.0818:15
15.08 02:45
Club Nacional de Football - Sol de América (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
15.0802:45
14.08 21:00
Reading FC - Birmingham City (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 21:00
West Bromwich Albion - Luton Town (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 20:45
Oldham Athletic - Derby County (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Bristol City - Plymouth Argyle (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Leeds United - Bolton Wanderers (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Yeovil Town - Aston Villa (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Queens Park Rangers - Peterborough United (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:30
Ajax Amsterdam - Standard Liège (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0820:30
14.08 20:00
Fenerbahce - Benfica Lizbona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0820:00
14.08 20:00
AEK Ateny - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0820:00
14.08 19:30
Spartak Moskwa - PAOK Saloniki (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0819:30
14.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
14.0817:00
14.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
14.0817:00
13.08 18:00
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.0818:00
13.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
13.0817:00
13.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
13.0817:00
12.08 22:00
Turniej ATP w Toronto (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
12.0822:00

OPINIE I KOMENTARZE

Rugby - Champions Cup

Grupa 1 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Stade Rochelais 6 4 0 2 156:121 18 4 20
2 Wasps 6 3 0 3 154:121 21 5 17
3 Ulster Rugby 6 4 0 2 132:118 15 1 17
4 Harlequins Football 6 1 0 5 106:188 15 3 7
Promotion Play-off
Possible Next Round
Grupa 2 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Clermont Auvergne 6 5 0 1 165:104 16 2 22
2 Saracens 6 3 1 2 205:146 24 4 18
3 Ospreys 6 2 1 3 152:148 18 5 15
4 Northampton Saints 6 1 0 5 115:239 16 2 6
Promotion Play-off
Possible Next Round
Grupa 3 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Leinster Rugby 6 6 0 0 176:93 22 3 27
2 Exeter Chiefs 6 3 0 3 138:117 18 3 15
3 Montpellier 6 2 0 4 130:163 18 5 13
4 Glasgow Warriors 6 1 0 5 128:199 18 3 7
Promotion Play-off
Possible Next Round
Grupa 4 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Munster Rugby 6 4 1 1 167:87 18 3 21
2 Racing 92 6 4 0 2 128:105 14 3 19
3 Castres Olympique 6 2 1 3 111:161 13 2 12
4 Leicester Tigers 6 1 0 5 118:171 12 3 7
Promotion Play-off
Possible Next Round
Grupa 5 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Scarlets 6 4 0 2 162:123 19 5 21
2 Toulon 6 4 0 2 159:125 16 3 19
3 Bath Rugby 6 4 0 2 151:121 16 2 18
4 Benetton Treviso 6 0 0 6 97:200 12 4 4
Promotion Play-off
Possible Next Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /