WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

European Challenge Cup na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

15.08 02:45
Club Nacional de Football - Sol de América (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
15.0802:45
15.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
15.0817:00
15.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
15.0817:00
15.08 18:15
FC Barcelona - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
15.0818:15
15.08 21:00
Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
16.08 00:30
Deportes Temuco - San Lorenzo de Almagro (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0800:30
16.08 02:45
Millonarios FC - General Díaz (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0802:45
16.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0817:00
16.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
16.08 19:00
Żalgiris Wilno - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0819:00
16.08 20:00
F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
16.08 20:15
Lech Poznań - KRC Genk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:15
16.08 20:30
KAA Gent - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:30
17.08 00:30
Botafogo FR - Club Nacional (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0800:30
17.08 02:45
Colón Santa Fe - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 02:45
Defensor Sporting - Fluminense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 18:00
Cracovia - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0818:00
17.08 19:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
17.0819:00
17.08 20:15
Girona - Real Valladolid (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0820:15
17.08 20:30
Miedź Legnica - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0820:30

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

13.08 18:00
Korona Kielce - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.0818:00
13.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
13.0817:00
13.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
13.0817:00
12.08 22:00
Turniej ATP w Toronto (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
12.0822:00
12.08 22:00
FC Barcelona - Sevilla FC (Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii)
Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii
12.0822:00
12.08 21:00
Paris Saint-Germain - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0821:00
12.08 20:30
Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
12.0820:30
12.08 19:30
Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
12.0819:30
12.08 19:30
Turniej WTA w Montrealu (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
12.0819:30
12.08 18:00
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0818:00
12.08 18:00
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0818:00
12.08 17:30
Borussia Dortmund - Lazio Rzym (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
12.0817:30
12.08 17:00
Get Well Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
12.0817:00
12.08 17:00
Girondins Bordeaux - RC Strasbourg (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0817:00
12.08 17:00
Arsenal Londyn - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0817:00
12.08 15:30
Piast Gliwice - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0815:30
12.08 15:30
SC Freiburg - Real Sociedad (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
12.0815:30
12.08 15:00
Olympique Lyon - Amiens SC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0815:00
12.08 14:30
Liverpool FC - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0814:30
12.08 14:30
Southampton - Burnley (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0814:30

OPINIE I KOMENTARZE

Rugby - European Challenge Cup

Pool 1 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Newcastle Falcons 6 6 0 0 229:122 33 4 28
2 Dragons 6 3 0 3 156:133 21 4 16
3 Bordeaux Begles 6 3 0 3 190:178 26 4 16
4 Yenisey 6 0 0 6 91:233 12 1 1
Play Offs
Pool 2 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Cardiff Blues 6 5 0 1 99:95 12 1 21
2 Stade Toulousain 6 2 1 3 117:120 14 4 14
3 Sale Sharks 6 2 1 3 110:102 12 2 12
4 Lyon 6 2 0 4 121:130 13 3 11
Play Offs
Pool 3 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Section Paloise 6 6 0 0 207:125 28 5 29
2 Gloucester Rugby 6 4 0 2 253:139 37 5 21
3 Zebre Rugby 6 1 0 5 133:257 16 4 8
4 SU Agen 6 1 0 5 148:220 20 2 6
Play Offs
Pool 4 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Edinburgh 6 5 0 1 282:98 40 5 25
2 Stade Francais Paris 6 3 0 3 151:166 21 5 17
3 London Irish 6 3 0 3 169:154 24 4 16
4 Krasny Yar 6 1 0 5 106:290 13 2 6
Play Offs
Pool 5 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Connacht Rugby 6 5 1 0 225:102 29 4 26
2 CA Brive 6 3 0 3 161:162 23 5 17
3 Worcester Warriors 6 2 1 3 124:133 16 5 15
4 Oyonnax 6 1 0 5 102:215 11 0 4
Play Offs

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /