WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

European Challenge Cup na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.08 02:45
CA Independiente - Santos FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.0802:45

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

20.08 01:30
DC United - New England Revolution (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
20.0801:30
20.08 01:00
Santos Laguna - Tigres UANL (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
20.0801:00
20.08 00:00
São Paulo FC - Associação Chapecoense de Futebol (Piłka nożna,Brasileirão Série A)
Piłka nożna,Brasileirão Série A
20.0800:00
19.08 22:45
San Lorenzo de Almagro - CA Lanús (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
19.0822:45
19.08 22:15
Real Madryt - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0822:15
19.08 22:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
19.0822:00
19.08 21:00
Nîmes Olympique - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0821:00
19.08 21:00
Botafogo FR - Atlético Mineiro Belo Horizonte (Piłka nożna,Brasileirão Série A)
Piłka nożna,Brasileirão Série A
19.0821:00
19.08 20:30
Bologna FC - SPAL (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0820:30
19.08 20:30
Empoli FC - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0820:30
19.08 20:30
AC Milan - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0820:30
19.08 20:30
Parma FC - Udinese (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0820:30
19.08 20:30
Sampdoria Genua - AC Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0820:30
19.08 20:30
US Sassuolo - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0820:30
19.08 20:15
Rayo Vallecano - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0820:15
19.08 20:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
19.0820:00
19.08 18:15
Eibar - Huesca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0818:15
19.08 18:15
Colón Santa Fe - CA Tigre (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
19.0818:15
19.08 18:00
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0818:00
19.08 18:00
Lech Poznań - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0818:00

OPINIE I KOMENTARZE

Rugby - European Challenge Cup

Pool 1 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Newcastle Falcons 6 6 0 0 229:122 33 4 28
2 Dragons 6 3 0 3 156:133 21 4 16
3 Bordeaux Begles 6 3 0 3 190:178 26 4 16
4 Yenisey 6 0 0 6 91:233 12 1 1
Play Offs
Pool 2 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Cardiff Blues 6 5 0 1 99:95 12 1 21
2 Stade Toulousain 6 2 1 3 117:120 14 4 14
3 Sale Sharks 6 2 1 3 110:102 12 2 12
4 Lyon 6 2 0 4 121:130 13 3 11
Play Offs
Pool 3 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Section Paloise 6 6 0 0 207:125 28 5 29
2 Gloucester Rugby 6 4 0 2 253:139 37 5 21
3 Zebre Rugby 6 1 0 5 133:257 16 4 8
4 SU Agen 6 1 0 5 148:220 20 2 6
Play Offs
Pool 4 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Edinburgh 6 5 0 1 282:98 40 5 25
2 Stade Francais Paris 6 3 0 3 151:166 21 5 17
3 London Irish 6 3 0 3 169:154 24 4 16
4 Krasny Yar 6 1 0 5 106:290 13 2 6
Play Offs
Pool 5 - Faza grupowa
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Connacht Rugby 6 5 1 0 225:102 29 4 26
2 CA Brive 6 3 0 3 161:162 23 5 17
3 Worcester Warriors 6 2 1 3 124:133 16 5 15
4 Oyonnax 6 1 0 5 102:215 11 0 4
Play Offs

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /