WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Pro14 na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.08 02:00
Newell's Old Boys - CA Independiente (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0802:00
18.08 02:00
Tiburones Rojos de Veracruz - Chivas de Guadalajara (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
18.0802:00
18.08 04:00
Atlas Fútbol Club - Monarcas Morelia (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
18.0804:00
18.08 13:30
Cardiff City - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0813:30
18.08 15:30
CfR Pforzheim - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
18.0815:30
18.08 15:30
SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
18.0815:30
18.08 16:00
Everton - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
Leicester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
Tottenham Hotspur - Fulham (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 16:00
West Ham United - AFC Bournemouth (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0816:00
18.08 17:00
Guingamp - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0817:00
18.08 17:45
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa (Piłka nożna,I liga)
Piłka nożna,I liga
18.0817:45
18.08 18:00
Wisła Płock - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0818:00
18.08 18:00
Chievo Werona - Juventus (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0818:00
18.08 18:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
18.0818:00
18.08 18:15
Celta Vigo - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0818:15
18.08 18:15
Defensa y Justicia - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0818:15
18.08 18:30
Chelsea - Arsenal (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0818:30
18.08 20:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
18.0820:00
18.08 20:00
Polska - Kamerun (Siatkówka,Towarzyski)
Siatkówka,Towarzyski
18.0820:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

17.08 02:45
Colón Santa Fe - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 02:45
Defensor Sporting - Fluminense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0802:45
17.08 00:30
Botafogo FR - Club Nacional (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
17.0800:30
16.08 20:30
KAA Gent - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:30
16.08 20:15
Lech Poznań - KRC Genk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:15
16.08 20:00
F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
16.08 19:00
Żalgiris Wilno - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0819:00
16.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.0817:00
16.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
16.08 02:45
Millonarios FC - General Díaz (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0802:45
16.08 00:30
Deportes Temuco - San Lorenzo de Almagro (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0800:30
15.08 21:00
Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
15.08 18:15
FC Barcelona - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
15.0818:15
15.08 17:00
Turniej ATP w Cincinnati (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
15.0817:00
15.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
15.0817:00
15.08 02:45
Club Nacional de Football - Sol de América (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
15.0802:45
14.08 21:00
Reading FC - Birmingham City (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 21:00
West Bromwich Albion - Luton Town (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0821:00
14.08 20:45
Oldham Athletic - Derby County (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45
14.08 20:45
Bristol City - Plymouth Argyle (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
14.0820:45

OPINIE I KOMENTARZE

Rugby - Pro14

Conference A - Sezon zasadniczy
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Glasgow Warriors 21 15 1 5 614:366 81 14 76
2 Munster Rugby 21 13 1 7 568:361 78 15 69
3 Free State Cheetahs 21 12 0 9 609:554 75 15 63
4 Cardiff Blues 21 11 0 10 502:482 56 10 54
5 Ospreys 21 9 0 12 390:487 44 8 44
6 Connacht Rugby 21 7 0 14 445:477 52 11 39
7 Zebre Rugby 21 7 0 14 408:593 50 8 36
Promotion Play-off
Conference B - Sezon zasadniczy
M Z R P B Tries BPts Pkt
1 Leinster Rugby 21 14 1 6 601:374 83 12 70
2 Scarlets 21 14 1 6 528:365 69 12 70
3 Edinburgh 21 15 0 6 494:375 62 8 68
4 Ulster Rugby 21 12 2 7 538:482 68 10 62
5 Benetton Treviso 21 11 0 10 415:451 51 11 55
6 Dragons 21 2 2 17 378:672 43 8 20
7 Southern Kings 21 1 0 20 378:829 47 7 11
Promotion Play-off

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Dobrze
12.08.2018 / ~Rafał /
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Tylko Piast Gliwice
12.08.2018 / ~Kuba /
Wisła Płock - Korona Kielce
Słucham sprawozdawców z meczu Wisły Płock. Tragedia. Opowiadanie, bełkot, pudełkowe historyjki tylko nie o meczu
03.08.2018 / ~Tadeusz /
Polsat Sport
Polsat Sport robi ludzi w "balona".Miał być mecz o 17.00 GANDZASAR KARPAN-LECH a jest powtórka tenisa.
18.07.2018 / ~jaro /
Górnik Zabrze - Wisła Płock
super kanał
21.04.2018 / ~Ryszard /