WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ France, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canalplus.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Bis TV 204
Canalsat 4
Orange TV France 4
TNT 4
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29500, 8/9 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.01 16:00 Paris Saint-Germain - EA Guingamp (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0117:00
16.01 20:00 AS Saint-Etienne - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0121:00
16.01 18:00 AS Monaco - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0119:00
13.01 20:00 Olympique Marsylia - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
13.0121:00
12.01 16:00 Amiens SC - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0117:00
08.01 20:00 Olympique Lyon - RC Strasbourg (Piłka nożna,Puchar Ligi Francuskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Francuskiej
08.0121:00
22.12 20:00 Paris Saint-Germain - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
22.1221:00
16.12 20:00 Olympique Lyon - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1221:00
16.12 16:00 OGC Nice - AS Saint-Etienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1217:00
05.12 20:00 RC Strasbourg - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
05.1221:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round