WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ France, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canalplus.fr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Bis TV 204
Canalsat 4
Orange TV France 4
TNT 4
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29500, 8/9 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.07 13:10 Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig (F1)
F1
14.0715:10
13.07 13:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - kwalifikacje (F1)
F1
13.0715:00
07.07 15:00 USA - Holandia (finał) (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
07.0717:00
06.07 15:00 Anglia - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
06.0717:00
03.07 19:00 Holandia - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
03.0721:00
02.07 19:00 Anglia - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
02.0721:00
30.06 13:10 Grand Prix Austrii - wyścig (F1)
F1
30.0615:10
29.06 16:30 Niemcy - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
29.0618:30
29.06 13:00 Włochy - Holandia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
29.0615:00
28.06 19:00 Francja - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
28.0621:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round