WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canalplus.pl

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 30
Orange TV 78
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.07 13:00 KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0715:00
21.07 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0717:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

06.07 17:00 Grand Prix Szwecji (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
06.0719:00
15.06 17:00 Grand Prix Czech (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
15.0619:00
01.06 17:00 Grand Prix Słowenii (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
01.0619:00
19.05 16:00 Piast Gliwice - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
18.05 17:00 Grand Prix Polski (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
18.0519:00
18.05 13:30 Wisła Kraków - Miedź Legnica (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0515:30
15.05 18:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
15.0520:30
12.05 16:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0518:00
12.05 13:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0515:30
05.05 16:00 Cracovia - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
05.0518:00

OPINIE I KOMENTARZE

23.09.2018 / ~ Ewelina /
Gdzie można oglądnąć mecx

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round