WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

, na żywo

Informacje o kanale:

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.08 22:00 Mistrzostwa Europy (Siatkówka)
Siatkówka
24.0800:00
28.02 19:45 Valencia Basket Club - BC Khimik (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
28.0220:45
28.02 19:00 Bayern Monachium BC - Unicaja Malaga (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
28.0220:00
28.02 18:15 Hapoel Jerozolima - Herbalife Gran Canaria (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
28.0219:15
28.02 17:00 Lokomotiw Kubań - Zenit St Petersburg (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
28.0218:00
29.03 00:00 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
29.0302:00
03.03 01:00 Washington Wizards - Minnesota Timberwolves (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
03.0302:00
01.03 19:45 Norwich City - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
01.0320:45
07.01 01:30 Utah Jazz - San Antonio Spurs (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
07.0102:30
05.01 02:00 Houston Rockets - Utah Jazz (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
05.0103:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 31 19 6 6 49:31 63
2 Lechia Gdansk 31 17 9 5 45:27 60
3 Piast Gliwice 31 16 8 7 49:31 56
4 Jagiellonia 31 13 9 9 48:44 48
5 Cracovia 31 14 6 11 39:35 48
6 KGHM Zaglebie Lubin 31 14 5 12 50:41 47
7 Pogon Szczecin 31 13 7 11 47:44 46
8 Lech Poznan 31 13 5 13 44:43 44
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round