WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ Sport, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canalplussport.pl

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 36
Orange TV 79
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.08 16:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0818:00
19.08 13:30 Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0815:30
18.08 18:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0820:30
18.08 16:00 Wisła Płock - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0818:00
17.08 18:30 Miedź Legnica - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0820:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.08 20:00 FC Barcelona - Sevilla FC (Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii)
Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii
12.0822:00
12.08 16:00 Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0818:00
12.08 13:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0815:30
11.08 18:30 Arka Gdynia - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
11.0820:30
11.08 16:00 Pogoń Szczecin - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
11.0818:00
10.08 18:30 Wisła Kraków - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
10.0820:30
05.08 16:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
05.0818:00
05.08 13:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
05.0815:30
04.08 23:30 Andre Berto - Devon Alexander (Boks)
Boks
05.0801:30
04.08 21:30 Sergey Lipinets - Erick Bone (Boks)
Boks
04.0823:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round