WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ Sport, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canalplussport.pl

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 36
Orange TV 79
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.10 18:30 Lech Poznań - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.1020:30
20.10 16:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.1018:00
19.10 18:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.1020:30
17.10 02:30 Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.1004:30
17.10 00:30 Philadelphia 76ers - Boston Celtics (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.1002:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.10 18:00 Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1020:00
14.10 15:00 PGE Vive Kielce - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1017:00
13.10 14:00 Mieszkow Brześć - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.1016:00
07.10 16:00 RB Lipsk - FC Nürnberg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
07.1018:00
07.10 13:30 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
07.1015:30
07.10 10:00 Real Valladolid - SD Huesca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
07.1012:00
06.10 18:30 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
06.1020:30
06.10 16:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
06.1018:00
06.10 13:30 Borussia Dortmund - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
06.1015:30
05.10 18:30 Górnik Zabrze - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
05.1020:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round