WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ Sport 2, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 37
Orange TV 106
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.01 16:00 Dinamo Kazań - Eczacibasi Vitra Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
22.0117:00
22.01 18:30 RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
22.0119:30
23.01 19:30 SAVINO DEL BENE SCANDICCI - SSC Palmberg SCHWERIN (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
23.0120:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.01 17:30 SD Huesca - Atletico Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0118:30
19.01 02:00 Demetrius Andrade - Artur Akavov (Boks)
Boks
19.0103:00
18.01 20:00 Getafe CF - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0121:00
17.01 16:00 Dinamo Moskwa - Tours VB (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
17.0117:00
16.01 19:00 Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0120:00
16.01 14:30 Halkbank Ankara - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0115:30
15.01 19:30 Chaumont VB 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0120:30
15.01 16:00 Arkas Izmir - Sir Colussi Sicoma Perugia (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
15.0117:00
14.01 20:00 Real Sociedad - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
14.0121:00
13.01 20:30 Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
13.0121:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round