WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ Sport 3, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://pl.canalplus.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Platforma Canal+ 107
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

26.09 13:00 Cracovia - Raków Częstochowa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
26.0915:00
26.09 15:30 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
26.0917:30
26.09 18:00 Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
26.0920:00
28.09 16:00 PGE FKS Stal Mielec - Piast Gliwice (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
28.0918:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.09 16:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0918:00
20.09 15:30 Lech Poznań - Warta Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0917:30
20.09 13:00 KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0915:00
19.09 18:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0920:00
19.09 15:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0917:30
19.09 13:00 Lechia Gdańsk - PGE FKS Stal Mielec (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0915:00
18.09 18:30 Wisła Kraków - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0920:30
18.09 16:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0918:00
14.09 16:00 Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
14.0918:00
13.09 15:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
13.0917:30

OPINIE I KOMENTARZE

26.10.2019 / ~ kriss /
link do meczu piasta

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Gornik Zabrze 5 4 1 0 12:3 13
2 Rakow Czestochowa 4 3 0 1 10:5 9
3 Jagiellonia 4 2 2 0 6:4 8
4 Slask Wroclaw 4 2 1 1 8:5 7
5 Pogon Szczecin 4 2 1 1 5:4 7
6 KGHM Zaglebie Lubin 4 2 1 1 5:4 7
7 Legia Warszawa 4 2 0 2 5:6 6
8 Lechia Gdansk 4 2 0 2 6:8 6
9 Lech Poznan 4 1 2 1 7:7 5
10 Wisla Plock 5 1 2 2 7:7 5
11 Warta Poznan 5 1 1 3 3:4 4
12 Wisla Krakow 5 0 3 2 4:9 3
13 PGE FKS Stal Mielec 4 0 2 2 4:8 2
14 Podbeskidzie B-B 4 0 2 2 7:12 2
15 Cracovia 4 1 3 0 6:5 1
16 Piast Gliwice 4 0 1 3 0:4 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation