WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ Sport, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canalplussport.pl

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 36
Orange TV 79
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.03 19:30 Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
21.0320:30
22.03 23:30 Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
23.0300:30
23.03 22:00 Charlotte Hornets - Boston Celtics (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
23.0323:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.03 16:00 Zenit Kazań - Trefl Gdańsk (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
19.0317:00
17.03 17:30 Valencia CF - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0318:30
17.03 14:30 Piast Gliwice - Miedź Legnica (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
17.0315:30
17.03 11:00 SD Eibar - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0312:00
16.03 19:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
16.0320:30
16.03 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
16.0318:00
16.03 14:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
16.0315:30
15.03 23:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
16.0300:00
15.03 19:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
15.0320:30
14.03 17:00 PGE Skra Bełchatów - Zenit Sankt Petersburg (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
14.0318:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round