WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ Sport, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canalplus.fr/pid...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 11
TNS 16
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 3
Nowa Kaledonia CanalSat Calédonie 3
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29500, 8/9 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 30000, 8/9 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.07 12:30 Manchester City - West Ham United (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
17.0714:30
17.07 10:00 Newcastle United - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
17.0712:00
13.07 10:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. trening (F1)
F1
13.0712:00
12.07 13:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. trening (F1)
F1
12.0715:00
12.07 09:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. trening (F1)
F1
12.0711:00
07.07 18:30 Hiszpania - Francja (kobiety) (finał) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
07.0720:30
30.06 18:00 Szwecja - Francja (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
30.0620:00
30.06 15:30 Łotwa - Hiszpania (kobiety) (Koszykówka,EuroBasket)
Koszykówka,EuroBasket
30.0617:30
29.06 13:00 Grand Prix Austrii - kwalifikacje (F1)
F1
29.0615:00
29.06 10:00 Grand Prix Austrii - 3. trening (F1)
F1
29.0612:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round