WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ Sport, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canalplus.fr/pid...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 11
TNS 16
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 3
Nowa Kaledonia CanalSat Calédonie 3
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 18 Ameryka Północna , Australia , Azja Wschodnia H, 45000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29500, 8/9 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 30000, 8/9 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.05 10:00 Grand Prix Monako - 3. trening (F1)
F1
25.0512:00
25.05 16:00 Francja U20 - Arabia Saudyjska U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
25.0518:00
25.05 19:00 FC Barcelona - Valencia CF (finał) (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
25.0521:00
28.05 16:00 Panama U20 - Francja U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
28.0518:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.05 13:00 Grand Prix Monako - 2. trening (F1)
F1
23.0515:00
23.05 09:00 Grand Prix Monako - 1. trening (F1)
F1
23.0511:00
18.05 19:00 Paris Saint-Germain - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0521:00
11.05 10:00 Grand Prix Hiszpanii - 3. trening (F1)
F1
11.0512:00
10.05 18:45 AS Saint-Etienne - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
10.0520:45
10.05 13:00 Grand Prix Hiszpanii - 2. trening (F1)
F1
10.0515:00
10.05 09:00 Grand Prix Hiszpanii - 1. trening (F1)
F1
10.0511:00
03.05 18:45 RC Strasbourg - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
03.0520:45
30.04 17:00 Montpellier HSC - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
30.0419:00
28.04 13:00 Chelsea L.F.C. - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Mistrzyń)
Piłka nożna,Liga Mistrzyń
28.0415:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Piast Gliwice 37 21 9 7 57:33 72
2 Legia Warszawa 37 20 8 9 55:38 68
3 Lechia Gdansk 37 19 10 8 54:38 67
4 Cracovia 37 17 6 14 45:43 57
5 Jagiellonia 37 16 9 12 55:52 57
6 KGHM Zaglebie Lubin 37 15 8 14 57:48 53
7 Pogon Szczecin 37 14 10 13 57:54 52
8 Lech Poznan 37 15 7 15 49:48 52
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 37 14 7 16 67:63 49
10 Korona Kielce 37 12 11 14 42:54 47
11 Gornik Zabrze 37 12 10 15 48:53 46
12 Slask Wroclaw 37 12 8 17 49:45 44
13 Arka Gdynia 37 10 12 15 49:51 42
14 Wisla Plock 37 10 11 16 50:58 41
15 Miedz Legnica 37 10 10 17 40:65 40
16 Zaglebie Sosnowiec 37 7 8 22 49:80 29
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round