WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FOX Play Latin America, Argentyna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Argentyna
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxplay.com/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Fox Play płatna Argentyna tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.08 18:30 Estudiantes de La Plata - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
20.0820:30
19.08 20:45 San Lorenzo de Almagro - CA Lanús (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
19.0822:45
19.08 16:15 Colón Santa Fe - CA Tigre (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
19.0818:15
19.08 14:00 San Martín San Juan - CA Patronato (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
19.0816:00
19.08 02:06 CF Monterrey - Pumas UNAM (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
19.0804:06
19.08 00:00 CF Pachuca - Lobos BUAP (Piłka nożna,Liga MX)
Piłka nożna,Liga MX
19.0802:00
18.08 20:45 Argentinos Juniors - Godoy Cruz Antonio Tomba (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0822:45
18.08 16:15 Defensa y Justicia - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0818:15
18.08 00:00 Newell's Old Boys - CA Independiente (Piłka nożna,Superliga Argentina)
Piłka nożna,Superliga Argentina
18.0802:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.08 00:45 Millonarios FC - General Díaz (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
16.0802:45
15.08 00:45 Club Nacional de Football - Sol de América (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
15.0802:45
12.08 18:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
12.0820:30
10.08 00:45 Cerro Porteño - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
10.0802:45
10.08 00:45 Atlético Tucumán - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
10.0802:45
09.08 22:30 Vasco Da Gama - LDU Quito (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
10.0800:30
09.08 22:30 Racing Club de Avellaneda - River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
10.0800:30
09.08 00:45 Colo Colo Santiago - Corinthians (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.0802:45
09.08 00:45 CR Flamengo - Cruzeiro EC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.0802:45
08.08 22:30 Boca Juniors Buenos Aires - Club Libertad (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.0800:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round