WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FOX Play Latin America, Chile na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chile
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.foxplay.com/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Fox Play płatna Chile tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

08.09 20:55 New York City - DC United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
08.0922:55
05.09 23:00 New York City - New England Revolution (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
06.0901:00
02.09 23:30 DC United - Atlanta United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
03.0901:30
02.09 02:00 Real Salt Lake - LA Galaxy (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
02.0904:00
26.08 23:00 New York RB - DC United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
27.0801:00
10.08 00:45 Cerro Porteño - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
10.0802:45
10.08 00:45 Atlético Tucumán - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
10.0802:45
09.08 22:30 Racing Club de Avellaneda - River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
10.0800:30
09.08 00:45 CSD Colo-Colo - Corinthians (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.0802:45
09.08 00:45 CR Flamengo - Cruzeiro EC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.0802:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round