WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

KazSport TV, Kazachstan na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kazachstan
Język: kazachski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://kazsport.kaztrk.kz/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kazachstan Caspio HD 1050
Otau TV 2
Satelita Region Parametry FTA
KazSat 2 Azja , Europa Wschodnia V, 8000, 8/9 NIE
Intelsat 904 Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE
KazSat 3 Azja Południowa H, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
KazSport TV Online darmowa Kazachstan , Rosja nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.12 19:30 Finał (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1220:30
17.12 16:30 Mecz o 3. miejsce (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1217:30
16.12 19:30 Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1220:30
16.12 16:30 Sada Cruzeiro - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
16.1217:30
14.12 19:30 PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1220:30
14.12 19:30 Cucine Lube Civitanova - Sarmayeh Bank Teheran VC (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1220:30
14.12 16:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sada Cruzeiro (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1217:30
14.12 16:30 Shanghai Volleyball Club - Personal Bolivar (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1217:30
13.12 16:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
13.1217:30
13.12 16:30 Zenit Kazań - Shanghai Volleyball Club (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
13.1217:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
2 Lechia Gdansk 8 5 2 1 13:8 17
3 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
4 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 8 5 0 3 13:9 15
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:10 14
7 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 8 3 2 3 11:12 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
12 Wisla Plock 8 1 4 3 12:13 7
13 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
14 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
15 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
16 Cracovia 8 0 3 5 4:13 3
Championship Round
Relegation Round