WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Match TV Football 2, Rosja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rosja
Język: rosyjski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://matchtv.ru/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Rosja NTV Plus 1306
NTV Plus Vostok 56501
Telekarta 802
Tricolor TV 336
Satelita Region Parametry FTA
Horizons 2 Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Azja , Azja Zachodnia H, 28800, 2/3 NIE
Express AT1 Europa Wschodnia , Azja Zachodnia R, 27500, 5/6 NIE
Express AMU1 Afryka Południowa L, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka R, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Match! Live darmowa Rosja nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.06 18:30 Izrael - Argentyna (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
09.0620:30
07.06 19:15 Portugalia - Algieria (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.0621:15
06.06 17:00 Norwegia - Panama (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
06.0619:00
02.06 17:45 Szwecja - Dania (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
02.0619:45
20.05 18:45 Lazio Rzym - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:45
20.05 16:00 AC Milan - AC Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00
20.05 13:00 Genoa CFC - Torino (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0515:00
19.05 18:45 Villarreal CF - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0520:45
19.05 16:30 Sevilla FC - Deportivo Alavés (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
19.0518:30
19.05 13:00 Juventus Turyn - Hellas Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0515:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round