WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Match TV Football 3, Rosja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rosja
Język: rosyjski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://matchtv.ru/

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.02 18:00 Girondins Bordeaux - EA Guingamp (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0219:00
20.02 20:00 Paris Saint-Germain - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0221:00
21.02 17:55 Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
21.0218:55

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.02 19:45 Real Betis - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0220:45
17.02 17:30 Villarreal CF - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0218:30
17.02 15:15 Valencia CF - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0216:15
17.02 11:00 Real Madryt - Girona FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0212:00
16.02 19:45 FC Barcelona - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
16.0220:45
16.02 17:30 Hertha Berlin - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
16.0218:30
16.02 15:15 Rayo Vallecano - Atletico Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
16.0216:15
15.02 19:30 FC Augsburg - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
15.0220:30
14.02 20:00 Celtic F.C. - Valencia CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0221:00
14.02 17:55 Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0218:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
10 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round