WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

nc+ GO, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.09 03:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
21.0905:00
21.09 10:00 Grand Prix Singapuru - 3. trening (F1)
F1
21.0912:00
21.09 11:00 Villarreal CF - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.0913:00
21.09 11:00 Puchar Lavera (Tenis)
Tenis
21.0913:00
21.09 11:30 Leicester City - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.0913:30
21.09 13:00 Grand Prix Singapuru - kwalifikacje (F1)
F1
21.0915:00
21.09 13:00 ŁKS Łódź - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0915:00
21.09 13:00 Udinese Calcio - Brescia Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.0915:00
21.09 13:00 Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.0915:00
21.09 13:30 Bayer Leverkusen - Union Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0915:30
21.09 13:30 Bayern Monachium - FC Köln (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0915:30
21.09 14:00 Levante UD - SD Eibar (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.0916:00
21.09 14:00 Manchester City - Watford FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.0916:00
21.09 15:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0917:30
21.09 15:30 Telekom Veszprém - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.0917:30
21.09 16:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
21.0918:00
21.09 16:00 Juventus FC - Hellas Verona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.0918:00
21.09 16:30 Atlético Madryt - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.0918:30
21.09 16:30 Werder Brema - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0918:30
21.09 16:30 Newcastle United - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.0918:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.09 18:00 Polska - Ukraina (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
19.0920:00
19.09 02:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
19.0904:00
18.09 19:00 Paris Saint-Germain - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
18.09 17:00 SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
18.0919:00
18.09 16:00 Wisła Płock - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0918:00
18.09 16:00 Gwardia Opole - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
18.0918:00
18.09 02:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
18.0904:00
17.09 15:00 Polska - Czarnogóra (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
17.0917:00
17.09 02:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
17.0904:00
16.09 19:00 Aston Villa - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.0921:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
2 Slask Wroclaw 8 4 4 0 10:5 16
3 Cracovia 8 5 1 2 14:8 16
4 Jagiellonia 8 4 3 1 14:7 15
5 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:7 14
6 Lechia Gdansk 8 3 4 1 9:7 13
7 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
8 Lech Poznan 8 3 2 3 13:11 11
9 Piast Gliwice 8 3 2 3 8:7 11
10 Gornik Zabrze 8 3 2 3 7:6 11
11 Wisla Plock 8 3 1 4 7:15 10
12 Rakow Czestochowa 8 3 0 5 9:12 9
13 KGHM Zaglebie Lubin 8 2 2 4 12:12 8
14 Korona Kielce 8 1 2 5 4:11 5
15 Arka Gdynia 8 1 2 5 3:13 5
16 LKS Lodz 8 1 1 6 6:14 4
Championship Round
Relegation Round