WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

nc+ GO, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.05 00:30 Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
22.0502:30
22.05 08:00 French Open - kwalifikacje (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
22.0510:00
22.05 15:30 PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
22.0517:30
22.05 17:45 Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
22.0519:45
22.05 18:30 Polska - Niemcy (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
22.0520:30
23.05 08:00 French Open - kwalifikacje (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
23.0510:00
23.05 09:00 Grand Prix Monako - 1. trening (F1)
F1
23.0511:00
23.05 13:00 Grand Prix Monako - 2. trening (F1)
F1
23.0515:00
23.05 16:00 Tahiti U20 - Senegal U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
23.0518:00
23.05 18:30 Tajlandia - Polska (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
23.0520:30
23.05 18:30 Polska U20 - Kolumbia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
23.0520:30
24.05 08:00 French Open - kwalifikacje (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
24.0510:00
24.05 16:00 Katar U20 - Nigeria U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
24.0518:00
24.05 18:00 KPR Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
24.0520:00
24.05 18:30 Urugwaj U20 - Norwegia U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
24.0520:30
25.05 10:00 Grand Prix Monako - 3. trening (F1)
F1
25.0512:00
25.05 13:00 Grand Prix Monako - kwalifikacje (F1)
F1
25.0515:00
25.05 16:00 Francja U20 - Arabia Saudyjska U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
25.0518:00
25.05 18:30 Argentyna U20 - RPA U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
25.0520:30
26.05 13:10 Grand Prix Monako - wyścig (F1)
F1
26.0515:10

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.05 18:30 S.S. Lazio - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:30
20.05 08:00 French Open - kwalifikacje (Tenis,French Open)
Tenis,French Open
20.0510:00
19.05 23:00 Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
20.0501:00
19.05 18:30 Juventus FC - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0520:30
19.05 18:30 SSC Napoli - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0520:30
19.05 16:00 Multiliga+ (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
19.05 16:00 Piast Gliwice - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
19.05 16:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
19.05 16:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
19.05 16:00 Cracovia - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Piast Gliwice 37 21 9 7 57:33 72
2 Legia Warszawa 37 20 8 9 55:38 68
3 Lechia Gdansk 37 19 10 8 54:38 67
4 Cracovia 37 17 6 14 45:43 57
5 Jagiellonia 37 16 9 12 55:52 57
6 KGHM Zaglebie Lubin 37 15 8 14 57:48 53
7 Pogon Szczecin 37 14 10 13 57:54 52
8 Lech Poznan 37 15 7 15 49:48 52
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 37 14 7 16 67:63 49
10 Korona Kielce 37 12 11 14 42:54 47
11 Gornik Zabrze 37 12 10 15 48:53 46
12 Slask Wroclaw 37 12 8 17 49:45 44
13 Arka Gdynia 37 10 12 15 49:51 42
14 Wisla Plock 37 10 11 16 50:58 41
15 Miedz Legnica 37 10 10 17 40:65 40
16 Zaglebie Sosnowiec 37 7 8 22 49:80 29
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round