WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

nSport+ , Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.nsportplus.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 40
Orange TV 131
UPC Poland 238
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
NC+ Go płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.03 19:30 Zanetti Bergamo - Savino Del Bene Scandicci (kobiety) (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
23.0320:30
20.03 16:00 Vakifbank Stambuł - Dinamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
20.0317:00
19.03 17:00 Fenerbahce Opet Stambuł - Savino Del Bene Scandicci (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
19.0318:00
17.03 11:00 SD Eibar - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0312:00
16.03 19:30 Bosca San Bernardo Cuneo - Imoco Volley Conegliano (kobiety) (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
16.0320:30
16.03 14:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
16.0315:30
14.03 19:30 Chaumont VB 52 Haute Marne - Sir Colussi Sicoma Perugia (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
14.0320:30
13.03 16:00 Dinamo Moskwa - Vakifbank Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
13.0317:00
10.03 17:30 Levante UD - Villarreal CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.0318:30
10.03 15:15 Girona FC - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.0316:15

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round