WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

nSport+ , Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.nsportplus.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 40
Orange TV 131
UPC Poland 238
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
NC+ Go płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.07 17:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski - finał (Żużel,IMP)
Żużel,IMP
14.0719:00
05.07 17:00 Grand Prix Szwecji - trening i kwalifikacje (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
05.0719:00
30.06 17:00 Speed Car Motor Lublin - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
30.0619:00
30.06 14:15 Betard Sparta Wrocław - truly.work Stal Gorzów (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
30.0616:15
23.06 17:00 Stelmet Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
23.0619:00
23.06 14:15 Betard Sparta Wrocław - forBET Włókniarz Częstochowa (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
23.0616:15
16.06 14:30 MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
16.0616:30
14.06 17:00 Grand Prix Czech - trening i kwalifikacje (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
14.0619:00
25.05 15:30 PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
25.0517:30
24.05 18:00 KPR Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn (Piłka ręczna,PGNiG Superliga)
Piłka ręczna,PGNiG Superliga
24.0520:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round