WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Rai Sport + HD, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.raisport.rai.it/
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 29900 , 3/4 TAK
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 30000, 3/5 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Rai Sport Live darmowa Włochy nie

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.02 17:00 Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova (finał) (Siatkówka,Puchar Włoch)
Siatkówka,Puchar Włoch
10.0218:00
09.02 19:30 Zanetti Bergamo - Banca Valsabbina Millenium Brescia (kobiety) (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
09.0220:30
09.02 17:00 Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Puchar Włoch)
Siatkówka,Puchar Włoch
09.0218:00
09.02 14:30 Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena (Siatkówka,Puchar Włoch)
Siatkówka,Puchar Włoch
09.0215:30
03.02 17:00 Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano (kobiety) (finał) (Siatkówka,Puchar Włoch)
Siatkówka,Puchar Włoch
03.0218:00
03.02 14:30 Azimut Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
03.0215:30
02.02 19:30 SAVINO DEL BENE SCANDICCI - Imoco Volley Conegliano (kobiety) (Siatkówka,Puchar Włoch)
Siatkówka,Puchar Włoch
02.0220:30
02.02 17:00 Igor Gorgonzola Novara - Unet E-Work Busto Arsizio (kobiety) (Siatkówka,Puchar Włoch)
Siatkówka,Puchar Włoch
02.0218:00
02.02 14:15 Consar Rawenna - Calzedonia Werona (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
02.0215:15
31.01 19:30 SAUGELLA TEAM MONZA - Il Bisonte Firenze (kobiety) (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
31.0120:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 21 12 6 3 35:20 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 21 8 6 7 22:22 30
9 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
10 KGHM Zaglebie Lubin 21 8 3 10 33:33 27
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 21 5 6 10 21:38 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round