WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Setanta Sports Eurasia, Mołdawia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Mołdawia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.setantaeurasia....

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Gruzja MagtiSat 307
Kazachstan Caspio HD 3090
Otau TV 86
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 904 Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE
KazSat 3 Azja Południowa V, 30000, 3/4 NIE
Astra 5B Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.02 19:30 AS Roma - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0220:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.02 19:45 FC Barcelona - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
16.0220:45
16.02 15:15 Rayo Vallecano - Atletico Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
16.0216:15
16.02 12:00 Celta Vigo - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
16.0213:00
15.02 19:30 Juventus FC - Frosinone Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
15.0220:30
11.02 20:00 Deportivo Alavés - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
11.0221:00
10.02 19:45 Athletic Bilbao - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.0220:45
10.02 17:30 Sevilla FC - SD Eibar (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.0218:30
10.02 15:15 Valencia CF - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.0216:15
09.02 19:45 Girona FC - SD Huesca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
09.0220:45
09.02 15:15 Atletico Madryt - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
09.0216:15

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 21 12 6 3 35:20 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 21 8 6 7 22:22 30
9 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
10 KGHM Zaglebie Lubin 21 8 3 10 33:33 27
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 21 5 6 10 21:38 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round