WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 1 CZ/SK, Czechy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czechy
Język: czeski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sport1tv.cz/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czechy SkyLink 13131
UPC Direct Czech Republic 30302
Słowacja Antik Sat 1213
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 4/5 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 28000, 7/8 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.02 15:55 Agel Prostejov - Imoco Volley Conegliano (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.0216:55
26.11 14:00 Udinese - SSC Napoli (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.1115:00
10.11 19:45 Szwecja - Włochy (Piłka nożna,Baraże MŚ'18)
Piłka nożna,Baraże MŚ'18
10.1120:45
09.11 19:45 Chorwacja - Gruzja (Piłka nożna,Baraże MŚ'18)
Piłka nożna,Baraże MŚ'18
09.1120:45
05.11 19:45 US Sassuolo - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
05.1120:45
05.11 16:00 Olympique Marsylia - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
05.1117:00
05.11 14:00 AC Fiorentina - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
05.1115:00
05.11 11:30 Inter Mediolan - Torino (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
05.1112:30
04.11 16:00 Angers - PSG (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
04.1117:00
03.11 19:45 Rennes - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
03.1120:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round