WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mecze na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

07.07 02:30
CA River Plate - CA Vélez Sarsfield (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
07.0702:30
07.07 05:00
Francja - USA (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
07.0705:00
07.07 08:00
Niemcy - Australia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
07.0708:00
07.07 11:00
Kanada - Brazylia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
07.0711:00
07.07 14:00
Włochy - Iran (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
07.0714:00
07.07 14:00
Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
07.0714:00
07.07 17:00
Bułgaria - Słowenia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
07.0717:00
07.07 18:00
Pogoń Szczecin - KR Reykjavik (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
07.0718:00
07.07 20:00
Polska - Chiny (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
07.0720:00
07.07 20:15
Lechia Gdańsk - Akademija Pandew (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
07.0720:15
07.07 21:00
Norwegia - Irlandia Północna (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy kobiet)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy kobiet
07.0721:00
08.07 02:30
São Paulo FC - CD Universidad Católica (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
08.0702:30
08.07 05:40
Argentyna - Australia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
08.0705:40
08.07 08:40
Francja - Brazylia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
08.0708:40
08.07 12:10
Japonia - Kanada (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
08.0712:10
08.07 13:30
08.07 14:00
Bułgaria - Holandia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
08.0714:00
08.07 14:00
Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
08.0714:00
08.07 17:00
Słowenia - Iran (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
08.0717:00
08.07 17:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

06.07 02:30
CA Boca Juniors - SC Corinthians Paulista (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
06.0702:30
05.07 20:00
Iran - Polska (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
05.0720:00
05.07 20:00
Lech Poznań - Qarabağ Ağdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
05.0720:00
05.07 18:30
Marie Bouzková - Ons Jabeur (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
05.0718:30
05.07 17:00
Bułgaria - Włochy (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
05.0717:00
05.07 16:00
05.07 14:30
Novak Djoković - Jannik Sinner (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
05.0714:30
05.07 12:00
Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
05.0712:00
05.07 11:00
Kanada - Argentyna (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
05.0711:00
05.07 08:00
USA - Niemcy (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
05.0708:00
04.07 19:00
Botic van de Zandschulp - Rafael Nadal (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
04.0719:00
04.07 18:00
Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
04.0718:00
04.07 16:30
Paula Badosa - Simona Halep (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
04.0716:30
04.07 14:00
Alizé Cornet - Ajla Tomljanović (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
04.0714:00
04.07 12:00
Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
04.0712:00
04.07 12:00
Alicja Rosolska, Erin Routliffe - Asia Muhammad, Ena Shibahara (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
04.0712:00
04.07 01:00
Holandia - Kanada (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
04.0701:00
03.07 22:00
USA - Niemcy (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
03.0722:00
03.07 19:15
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - FOGO Unia Leszno (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
03.0719:15
03.07 19:00
Polska - Bułgaria (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
03.0719:00

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
2 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
3 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0:0 0
4 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
5 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
6 Lech Poznań 0 0 0 0 0:0 0
7 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
9 Miedź Legnica 0 0 0 0 0:0 0
10 PGE FKS Stal Mielec 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Radomiak Radom 0 0 0 0 0:0 0
14 Raków Częstochowa 0 0 0 0 0:0 0
15 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0:0 0
16 Warta Poznań 0 0 0 0 0:0 0
17 Widzew Łódź 0 0 0 0 0:0 0
18 Wisła Płock 0 0 0 0 0:0 0

OSTATNIE DYSKUSJE

ZOOleszcz GKM Grudziądz - Apator Toruń
Żużel
05.07.2022 / ~Paco /
Aforti Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
ok
04.07.2022 / ~tomek /
Niemcy - Polska
Sport Magenda 18:00
03.07.2022 / ~Andrzej /
Iga Świątek - Alizé Cornet
Nie moge oglądać !!!
02.07.2022 / ~Piotr /
Ričardas Berankis - Rafael Nadal
Na polsat sport premium 2 grają baby, a nie Nadal. Zarządam zwrotu pieniędzy za wykupienie polsatboxgo
30.06.2022 / ~Agata /